bugün

sanırım yalnızca ulu'da bu kadar fazla olan durum.

ne kadar ironik adamlarsınız hamidolar; sizin kadar acayip bir sözlük grubu görmedim ben. gerçekten acıyla karışık, histerik kahkahalar atıyorum sizleri görünce.

neyse, konuya dönelim. bir başlık açıyorsun veya açıyorum; altında onlarca başlığa cevap niteliğinde giri. bir defa başlığa, yazara cevap niteliğinde entry girilmez. bunu bilmek gerekiyor. öyle, "sözlük yazarıyım ben lan" diye cengaverlik yapmakla olmuyor.

sonra bakıyorsun aynı adamlar, uludağ sözlük ve türevleri başlıklar altında sözlüğün kalitesinin düştüğünü filan yazmışlar. olum siz iyi misiniz lan; kafanız mı bozuk anlamadım ki?

yazdıklarına bak da konuş derler adama; gerçi hangi birisine anlatacaksın. iki satır yazı yazamayan adamlar, sözlük kalitesi düştü filan diye eleştiri getiriyorlar. kör mü gözün kaldır sözlük kalitesini?

hem sana ne sözlük kalitesinden? sen kimsin ulan? beğenmezsen çeker gidersin; te allaaam ya. zilyon tane sözlük var; onlarda yazarsın; kalitelisi varsa orada yazarsın; gelip ne diye sözlük içişleri bakanı gibi konuşuyorsun.

ulan ne ziyan adamlar var ya; iş kursalar; patron olsalar, işleriyle bu kadar ilgilenmezler; neler geliyor dilimin ucuna da söylemiyorum.