bugün

sıfır arkanızda olduğu müddetçe çok şey ifade eder, eğer önünüzdeyse zaten hiç başlamamışsınızdır.
maaşınız olan sayının sonuna eklendiğinde, muazzam şeyler ifade eder. üff düşünesene lan *
insandır efendim. bazıları etkisiz elemandır hayatta sadece, kimisi de gelir tam hayatın ortasına ve yutan eleman oluverir.
sıfır tembeldir ama etkindir. genel olarak ifade ettiği budur.
eşsiz ve benzersizdir . negatifi yada pozitifi yoktur .
eşsiz ve benzersizdir . negatifi yada pozitifi yoktur
ortalarda yaşar...
Sağına geldiği rakamın değerine değer katar. Basamağına göre yüz, bin, on bin eder fukaraları.
kürtlerin onuru.
hiçliktir.
ya da boşluk.
başlangıç.
Moral değeri.*
benim moralim sıfır sıfır sıffıır
Sıfır, arab dilinde nokta ile sembolize edilir.
sıfır noktadır ve bitiş demektir. 3-2-1 sıfır denilir, zaman biter.
bitiştir ama bir o derece de başlangıçtır.
hiç kırmızı kart görmedim demektir, içine birde işaret parmağını sokarsan okey demektir. En azından basın ve (bkz: PFDK) nın anladığı budur!
(bkz: sildiniz)
sınav sonuçlarını ifade etmede kullanılır.
başına bir geldiği takdirde anlam kazanan bir rakamdır. hocam bir gün sohbette dedi ki : "kardeşlerim, yapılan tüm iylikler tüm ibadetler bir sıfırdır , tabii eğer başında bir olmadığı sürece. başa konan bir ise ancak ve ancak imandır. " yani 'bir' den sonra gelen her sıfır makamını yükseltir.
limitte paydada ise belirsizlik ifade eder. lopital almak lazım. *
gilbert arenas
0 bitiştir.
çöküşün habercisidir. 0 ı tükettiğiniz an artık herşey farklıdır. gelir-gider dengesi şaşmıştır. yani kısaca özetlemek gerekirse 0 dediğinizde, siz ölmüşsünüz gömeniniz yok demektir.
sıfırın iki anlamı bulunur. biri mutlaklıktır yani hiçlik bildirir, diğeri ise bir başlangıç noktasıdır.
benim için sıfırın en güzel anlamı başlangıç noktası olmasıdır. nereden başladığımı ve nereye geldiğimi sıfır sayesinde bulabilirim.
olmayan.
hakan sukurun millet vekilligi, sabrinin basarili orta sayisini ifade ediyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar