bugün

büyük göğüslü kadınlar yaparsa biraz komik sahnelere sebep olabilen bir eylem. fındık kadarsa yapın hatta sokağa da öyle çıkın.

(bkz: free the nipple)
Her zaman yaptığım şeydir hicbirzaman sütyenle yatmadım erkek adamı bozar mk.
Öyle olmuyor işte. Lanet olmasın sana 95c
Evet sütyensiz yatarim ki ben hep cok rahat oluyo erkegim hic takmadim tarzi dingozca espri yapacak potansiyel mal adayi!

Simdiden senin amk ben...
Sütyen giymeden tişört giymektir.

(bkz: true story)
Her zaman yaptığımdır.

Memelere özgürlük!

Not: Kızım.
Benimdir çünkü erkegim ahaha çok ust düzey bir espri.
memiktolara özgürlük vermektir.. hadin yavrucaklar dolaşın istediğiniz gibi özgürsünüz demektir.. onları sevmek deme...

noluyor lan.. ulan yine beyin yandı mk..
üç harflileri hallendirebilecek harekettir. aman diyim!
Evliyseniz gecenin bir yarisi atraksiyonla uyanmanizi saglayabilir.
Ondan sonra bunlar neden çöktü yaa dedirten eylemdir.
(bkz: sütyenin zararları)
Rahat uyuma amacıyla yapılan eylemdir.
bir süre sonra eve girer girmez çat çat iki hamlede sütyenden kurtulma aşamasına geçmenizi sağlar. this is spartaaaaa diye bağırabilirsiniz sıkıntı yok.
Tereddutsuz,dunyanin en rahat seyidir.
Her gece yaptığım eylemdir çünkü erkeğim.
Hakkında konuşmak çok sevilen bir hadisedir.Bu başlık her canladığında altına \"erkeklerin hep yaptığı, her gece yapıyorum çünkü erkeğim ehueheu\" yazılmayınca sikiyolarmış, kesin bilgi.
yapmayın etmeyin zarar görür çizilir memişler. yüreğim buna dayanamaz.
Sağlıklı olandır. Sütyen uykuda kan dolaşımını engeller, ayrıca göğüslerin büyümesi tamamlanmamış bünyelerde göğüs gelişimi için sütyensiz uyumak önemlidir.
Meme kanserine karşı alınan bir önlemdir.
Bir çift yağın ve biraz etin sarkmaması için kullanılan saten, dantel vs olmadan yüzeye nüfus ederek uyuması hayır bunun bu kadar cinsellik ya da öbür türlü fetişlerle ne alakası var çözemedim.
Kızgın kumlardan serin sulara atlamak gibi. O çıkarıldığı vakit insan dünyanın olduğunu tekrar öğreniyor.
Zamanında Türkiye'nin meme haritasını çıkarmıştı bir araştırma şirketi. Bu araştırmaya göre, Ege'li kadınların memeleri büyük, Marmara'lı kadınların ise küçük olduğu iddaa edilmişti. Sebep olarak üst sıralarda Egeli'ler sütyensiz yattıkları için ifadesi yer almaktaydı. Yani sözün kısası, memelerinizin sağlığı ve rahatlığı için sütyensiz yatın.
memişlerin ve uçlarının özgürlüğüyle getirdiği sinirsel rahatlamadan tahrik olmaktan korkan kızların yapmayacağıdır.

(bkz: dont worry be happy)
sağlıklıdır. tercihen askılı ve pamuklu bir üst ile yatmak daha rahattır.