bugün

canım sıkıldıgında akvaryumdaki japon balıklarıma yaptığım eylemdir. doyumsuz oldukları için attığım her yem tanesini mideye indiriyolar ve sabah onları karınlarından yarılmış şekilde su üstünde yüzerken buluyorum. küçük ve zevkli bir haz alma yöntemidir. tavsiye ederim.
birde akvaryuma elini daldırıp balığı tutmaya çalışan insan modeli vardır.*
bunu bilerek yapan insan sorunludur.
seri katiller de orospu çocuğu olma ezikliğinin intikamını önce en aciz canlılardan alırlar.

sürpriz değil.
fazla yemden dolayı balığın ölme nedeni olacaktır.
morarmış ve ters dönmüş bir şekilde fanusun yüzeyinde bulmanız an meselesidir.
onları ölüme adım adım yaklaştıran hamlelerdir.
3 saniyede herşeyi unuttukları için hepsini yiyen ve sonucu hüsranla biten bir trajedi. üzülerek izliyoruz.
her şeyden önce israftır.
(bkz: adam hazlı beyler)
(bkz: cinayet işlemek)
belli bir süre sonra balıklar sırt üstü yüzmeyi öğrenebilir.
Ne olur ne olmaz ,belki eve geç gelirim açlıktan ölmesin şu balıklar düşüncesiyle onları tokluktan öldürmeye getirdiğim durumdur.
(bkz: ironileştirebildiklerimizdenmisiniz)
suyun üzerinde ters ve hareketsiz, bembeyaz bir ceset görülür.amaç onun karnının güzelce doyması fakat sonuç:büyük bir hüsran.
kişide cinayet profili oluşmasından önceki son adım. artık psikolojik olarak potansiyel bir katilsiniz.
(bkz: can sıkıntısı)
(bkz: geberticen lan hayvanı)
sonu ölümdür. ayrıca onların adı süs balığı değildir.
ölmesine sebebiyet vermektir.

benim balığıma kıyamadığım için verememiştim ama ölsün de istemiştim. bi haftalığına tatile çıkmıştım, ölsün istediğim halde kıyamayıp arkadaşıma bırakmıştım baksın diye, onda ölmüş ama arkadaşım üzülürüm diye yenisini almıştı. sağolsun. *
14 yaşında iken ilk defa bir akvaryumla karşılaşmam hasebiyle balıkların daha çabuk büyümesi için akvaryuma bütün bir kutu yemi döktüm ve balıklar büyümedi.
o gün bugündür bu işin kötü sonuçlar doğurabileceğinin farkındayım. yazık oldu balıklara hala hatırımdadırlar.
elimde olmadan yaptığım eylemdir. bu balıklar hep aç mı olurmuş yahu.
Atın atın tokluktan ölsün hayvancağızlar. Havaları olur.

Açlıktan ölmekten iyidir. Allah kimseyi açlıkla terbiye etmesin.
ölme sebebidir.
çatlayarak ölmelerin neden olur.
Parmak büyüklüğündeki japon balıklarını el büyüklüğüne getirebilirsiniz. Biraz riskli ama büyüyorlar onlarda.