bugün

belkide daha ilkokul birden itibaren sürekli olarak sevdiği başka seveni başka olan, hoşlandığı kızlara erişemediği, vuslata eremediği gibi bir de hiç mi hiç ilgisini çekmeyen, kanının hiç ısınmadığı kızlardan, kadınlardan, onları kırmadan, incitmeden kaçınmaya, uzak durmaya çalışan çilekeş, kadersiz erkek.
beni begeneni ben begenmem benim begendigimse beni begenmez
(bkz: ismail yk)nın yakini olabilir kendisi.
(bkz: gözünü bir üst lige dikmek)
hep onu sevmeyenleri severek, hep onu sevenlerin gözlerinde kaçarak.
(bkz: bu sözüne içerim usta)
Sürekli hoşlandığı kızlarca sevilmeyip diğer hoşlanmadığı kızlardan da pas alamayan erkekten daha şanslı olduğu aşikârdır. Sevilmek her türlü gazlar adamı çünkü.
şu 7-8 ay içerisinde başıma 3 kere gelen durum. hala da devam etmektedir. ben hoşlanmıyorum, hoşlanamadım. kontörum yok derim her gün en az iki kere mesaj atar cevap yazamayacağımı bildiği halde sorular sorar, kendi cevap verir. sadece iyi geceler yazıp neredeyse her akşam yollar. ben de okuyorum sesimi çıkaramıyorum ne yapayım? kendisi de sınıf arkadaşımdır üstelik. sana öyle geliyordur belki diyeceksiniz belki ama çok belirgin abi herşey. hoşlanılmak, sevilmek güzel şeyler ama rahatsız oluyorum artık. asıl soru onu kırmadan ondan nasıl uzaklaşabilirim? kendimi onun yerine koyuyorum, üzülüyorum. üzüp bozup tersleyip kırmadan nasıl olur bu iş diye arkadaşlarıma soruyorum, öyle bir dünya yok kusura bakma diyolar. haklılar da. eninde sonunda bir yerden kopucak, umarım onun için en iyisi olur.
intiharın eşiğinden fazla uzaklaşamayan bedevi erkek.