bugün

insanı gerçekten üzen, zoruna giden bir durumdur.

öncelikle hikayemi anlatayım. sözlüğe ilk kaydolduğumda saçma bir nick almıştım. sonra acaba değişir mi diye ayarları kontrol ederken değiştirebileceğini fark ettim ve değiştirmek için girdim. tabi bir nick alma planım olmadığı için o an kararsız kaldım. sonra fark etmez ya ne yazsam bundan iyidir diye düşündüm. ve harbi lan fark etmez kardes fark etmez yazayım bari diyerek yazdım ve kabul etti. ilerleyen zamanda benim nicki sol tarafta gördüm ve girdiğimde başka bir farketmez kardes farketmez olan birinin açtığını fark ettim. hemen bir hızla nicki değiştirmek için tekrar ayarlara gittim fakat 8 ağustos'a kadar değiştiremeyeceğim yazıyordu. sonra o kişinin profiline baktım ve acı bir gerçekle karşılaştım. maalesef o kişi akpli bir mal çıktı. daha sonra kimisi beni onunla karıştırıp yazılar yazdı. açıklamaya çalıştım çoğuna ama yinede insanın zoruna gidiyor bee...

ulan biri sizi pezevengle karıştırsa ya da hayat kadınıyla karıştırsa hoşunuza gider mi ? lütfen lütfen beni bu ensar mağduru mal ile karıştırmayın.
bir sitem.

ey cemaati müslimin bakın şu mala
görsel
kağıdı katlamış cüzdanında gezdiriyor. güzel bir araba, motor gördü mü cüzdanından çıkarıp, fotosunu çekip sözlüğe atıyor.

bunu doğurtan ebe şaplağı götüne değil, ensesinin köküne vurmuş. çocuğun beyni sallanınca böyle olmuş.