bugün

olayı yaşayan yazarın ibreti alem için çıkıp demeç vermesi beklenen, ne olduğunu tahmin dahi edemeyeceğimiz üstün yazarların başına gelen, rahatsız edici bir durum. şöhret hastalığı.
nick ile yakından ilgili bir durumdur.
nickimi değiştirmeme sebep olan durumdur. genelde bayan olduğunuz anlaşılan bir nickiniz varsa mesaj bombardımanına tutulursunuz.
bizzat benim başıma gelmiş olaydır nick im den dolayı kaynaklandığını düşünüyorum. kardeşim kabuğum soyuldu ben hale giyiniğim.
gelip burda hava atmaya gerek olmayan hadisedir. bize ne yahu kendinize saklayın.
genelde önceki gün bazı ''alimler'' hakkında kötü içerikli entry girdiğinizde yaşanan durumdur. cemaatin temiz yüzlü, ahlaklı, ağzından kaka söz çıkmayan müritleri tarafından bir güzel kalaylanırsınız.
hiç yaşamadığım bir duygudur.*
bırak sözlüğe girer girmez mesaj yağmuruna tutulmayı saatlerce kalsam yine tutulmayacağım bir gerçektir.
güzel bir şey olması muhtemel.
benim hiç mesajım olmadı. (bkz: swh)

aylar geçmiş üstünden hala mesajım yok benim.
biz de seni bekliyoduk durumudur.
sözlüğün ve sözlükteki yazarların sizi özlemesinden kaynaklanabilecek olan durumdur.
yaşayamadığım bir şey.
(bkz: beni tanımadılar kaçmaya devam et)
beşinci nesil bir yazar bile yaşamadıysa sekizinci nesil bir yazarın yaşama ihtimali zayıf olan durum. tercih edilen bir durum mudur? herkes ne gerek falan filan dese de ilgi görmek illa ki hoşa gider, ego büyür.
benim de başıma gelen durumdur. nick çekiciliğinden kaynaklanıyor olabilir. **
--spoiler--
ünlü yazar X D sözlüğe girmesiyle beraber gelen mesajlar karşısında şaşkınlığa uğradı. X D basın toplantısıyla açıklama yapacağını belirtti.
--spoiler--
sınır kaç mesaj acaba.
1 üstü ise 2 mesajla bende yaşadım.
sözlüğe girince bir baktım 2 mesajım var.
elim ayağıma dolandı.
halada sevindiriğim.
tahminen bir kaç ayda böyle devam eder.