bugün

sözlük formatında sadece fikir ve bilgi alışverişi yapıldığından ötürü fikri dolayısıyla bilgisi olmayan kızın egosunu okşaması için fotoğrafını paylaşmasıyla ortaya çıkan zekasının düşük olmasıdır.

zekasıyla değil fiziğiyle ön plana çıkan kızdır.

bu arada sözlük erkekleri malumunuz beğenmezsiniz ama onlara osbir malzemesi oluyorsunuz haaberiniz olsun.*
düşük zekalı diyemem ama ilgi çekme isteği olabilir. son zamanlarda birisi bayağı meşgul sözlükte.
sözlüğe üye olup yazma amacı tamamen farklıdır. sözlükte yazan erkeklerin dikkatini çekebilmek için profil fotoğrafına kendi resmini koyup, dikkat çekebilmek için saçma başlıklar açar, bazı seviyesiz yazarların hoşuna gitse de, yazarların genelini rahatsız eder. düşük zekalı diyememekle birlikte zekasından şüphe duyduğum insanlardır.
bunu tartışan erkekten daha yüksek zekalıdır en azından.
Sözlük nedir abi ? Sözlük abaza, ergen yuvasıdır.( çoğunluk için konuşuyorum) . Sözlük bilgi paylaşımı, az çok troll başlıklar, muhabbet içerikli entryler(silik atılsa da olsun), sonra ışte insanın bi böyle yalnızlığını giderme ihtiyacı duyduğu yerdir. Sen şimdi buraya gelip, çoğunluğu erkek olan bir sözlüğe fotoğraf atarsan, seni trolleyen de çok olur, ellemek isteyen de çok olur. Yani bi düşünün, âdamın sevgilisi var, işi var, o var bu var, lan zaman mı kaldı sözlüğe girmek için? He evli, iş sahibi olup girenler yok demiyorum ama onlar boş yere girmiyorlar. Misal ben, iş yok, sevgili hiç olmadı, yalnızım, e ben nerde atacağım bu duyguyu ? Geleceğim burada, ışte sözlük yazarlarının itirafları olsun, ben bu yazıyı sana yazdım olsun öyle uzar gider, ışte yani içimdekini atacak, yazdıklarımı okuyacak insanlar olduğu için yazıyorum. Hiç tanımadığım adam/kadın 'larla dertlesiyorum, sabahlıyorum.
Yani demem o ki burda insanlar uğraşacak bir şeyler arıyor zaten, sen gidip onların eline malzeme veriyorsun. Hepsine de helal olsun çok güzel kullanmışlar. Bu sözlükte bugüne kadar öyle bir şey yaşandığını hatırlamıyorum ama yaşandığına göre bence kendini düzeltmesi gereken başka kişiler var.