bugün

Sözlük kızlarının dudakları isimli başlığa girdikten sonra dilimden istemsizce dökülen söz.

Şöyle anlatayım;

Orada büyük bir özenle sürülmüş rujlu yapmacık dudakları görünce gözünüz doğal dudak görsün be diyerek Gittim galeriden bir fotoğrafımın dudak kısmını kestim "oys yalarun ıstırırım bile heyt be" nidalarıyla sözlüğe yukluyordum ki bir an rahatsız oldum ne yapıyorsun amk dedim kendi kendime entryi sildim çıkış yaptım Zor tuttum lan kendimi. Garip bir istek vardı içimde resmen beni benden alan. O başlıkta garip şeyler dönüyor o kadar kızın yamuk dudaklarını büyük bir özgüvenle orada paylaşmasını buna bağladım beni de ele geçiriyordu az kalsın.

Sözlükten çıktım ama yok ille birine atasım var bunu kesmisim o kadar kanım kaynıyor resmen. Bi besmele çektim kız whatsapp grubumuza yolladım. Dakikasında "oys yerim, hepsi senin mi, duduşlar lens mi, bi ısırık versen ölür müsün sanki" tarzı şeyler gelmeye başladı. Lan dedim noluyor. Kimse bu ne amk demiyor görseler s.kecekler kız bi de bunlar lan. Doktor-hemşire kaynayan grup. Günde onlarca dudak gören insanlar. Hadi onu geçtim yıllardır yanımda duran kızlar ne gözle bakmış sürtükler bana.

Sonra dedim bunlar böyle dediyse hiç tanımadığın asla yan yana gelmeyecegin adamlar o fotoğraflarla neler neler yapar. iyi ki içindeki ağır tarafı dinlemissin avrat dedim, bir çay demledim içiyoruz, mutluyuz.

Yine de istegimdir vurun beni. Adresi modlara veririm bulun vurun.

Uzun oldu sanki. Ok by.
Okusaydiniz keşke. Ufff be.
komik bir açıklama.
''bişey bişey olunca bişey bağdattan gelir derler''
yırtmışsın.
''bişeylerin önünden donsuz geçmişsin derler'' (şanslı olmak anlamında)
yırtmışsın.

ne demişler bir musibet bin nasihatten iyidir.
Hala geçerli olan hatırlatma. Bazen tutamıyorum kendimi galeriye gidiyorum sonra geri dönüş yapıyorum falan. Hoş değil bunlar.
görsel
Beni de. Gerçi ben kafam esince atıyom ya mk. Vurmayın, vazcaydım.
Tamam.

görsel