bugün

(bkz: herkesin fotoğrafına kimse karışamaz)
Fotoğrafın ne amaçlı paylaşıldığına göre eleştirmekte haklı olunabilir.
paylaşamayıp değil paylaşmayıp diye düzeltilmesi gereken durum. burdaki amacını unutup prim için gelmiş reelde ezik insanları eleştirmekte gayetde haklıyız. gayette itin poposuna itelemekte haklıyız.
Sözlükle instagramı karıştırmak.
sözlüğe niye fotoğraf paylaşıyorum bu bir.

benden birilerine ne.
bu iki.

birilerinden bana ne bu üç.

ayrıca çirkin olan paylaşmaz diye bir şey yok. sözlükte paylaşanlar piremses de bizim mi haberimiz yok.
görüyoruz ne tiplerle ne abazanların ne malzemesi olduklarını.

kalsın istemem.
Meme paylaşın da görelim.
Fotoğraf paylaşan zaten reklam amaçlı paylaşıyor.reklamın da iyisi kötüsü olmaz.( burada fotoğraftan kasıt kişinin kendi fotoğraflarıdır.bunun dışında eğitici resimler,makara amaçlı resimler yada yazarların çektiği manzara resimleri gayet güzel olabilir)
(bkz: sözlükte fotoğraf paylaşan ibnedir)
Bence bok atmaktır. biraz güzel olanlar, fotoğraf paylaşmak için, kendi aralarında yarışıyor resmen. ilim irfan yuvası Sözlüğümüzde gerek var mı? Orası da meçhul.

Bakın şu kesin. kızlar erkekler için fotoğraf paylaşıyorsa namerdim. Onların derdi hemcinslerini delirtmek. 100 erkek eleştireceğine, 1 kız eleştirsin daha çok hoşlarına gider. ama bizim hemcinsler de salyaları aka aka nick altına koşar ya da artı oy almak için kötüleyen, ayar giydirme temalı entry girer.

Sonuç olarak: şeyimden aşşa, Kasımpaşa.
meme ve göte sahip olup beyni olmayan yarroların zoruna gider.

bak aslanım burada yazılana bakılır; görünüşe, tipe, vücuda, memeye, göte değil. onun için iyi ya da kötü burada herkes yazardır.

mankenlik ajansı mi lan bura yolunu siktigim sözlük lan burası. tabi eleştirilir.
Olm şuraya penisimin fotoğrafını koymamanın tek sebebi erkek yazarların gördükten sonra kapılacağı aşağılık kompleksi. Erkeksiniz sonuçta severim sizi. Yoksa silik yemek falan dert değil.
hasetinden çatlayan insanların ince belsiz ve yahut baklava dilimsiz vucuduna bakarken yaşadığı ezikliği dışa vurma sanatıdır. Kapito...