bugün

görsel
Ne var simdi bunda. Bildigin ayak.görsel
(bkz: yemin ediyorum gerizekalı) söylemine maruz kalacak kişi eylemi.
tahminimce sağdan soldan bulup sözlüğe koydukları patilerini sözlüğümüzün pati meraklısı yazarlarının ilgi odağı olmayı sağlayan resimlerdir.bence cam sohbeti yapsınlar bu kadar teşhire meraklılarsa bedenlerini.
özel mesajda fingirdeşsinler sözlüğün içine mıçmasınlar dediğim insanların eylemidir.

bu insanları ahlak, namus, edep konularına dair konuşurken görünce bir gülesim geliyor sonra.
güzel ayaklı sözlük kadınlarından beklenendir.
insanların yuvasını bozmak, işinden gücünden etmektir.

bayan arkadaşlar lütfen sözlüğe el ayak fotoğrafı atarken iki kere düşünün. çarpık ayakları koyuyorsunuz fetişçi abiler işi bırakıyor. cari açık uçtu. işsizlik tarihinin en büyük seviyesinde.

yazık günah az insaf!...
Kimilerininki toynaktan farksız oluyor. Bazılarınınki de çocuk mezarı kadar, sanırsın kurt kadın, gece dönüşüm sırasında çekip koymuş.
ayak fetişçisi olan kişileri hareketlendiren aktivite.
gereksizdir. sikimde olmayan ayaklardır.

daha o kadar düşmedik mk.
allahtan kokulu resim özelliği keşfedilmedide , hepsini elit sanıyoruz.*
Son model ayaklarının 2015 2016 yaz ve kış sezonu kreasyon unun tanıtımını yapıyor dur.
Kıroların yaptığı işteş fiil. Acıyorum böyle kertenkelelere
Demin nickini vermek istemediğim bir profesyonel toynaklı arkadaş tarafından yapılmış eylem. Kendimi bildim bileli ayak fetişistiyim, şimdi ayak görsem hep aklıma o gelecek ve öğk yapacağım.
tereddüte düşüren durumdur.

şimdi benim bir ayak baş parmağı tırnağım var. 5 yıl önce yeni aldığım botlar sıkınca bunun içi kanadı. tırnak düşer yenisi gelir sandım ama nerde. o kanlar öylece içerde kalıp fosilleşti. 5 yılda tırnak toplasan yarım santim uzadı böyle acayip bir kabartı halinde duruyor.
göndereyim mi ha? kararsızım. pek seksi değil.
Milletin midesini bulandırmaktır.
Aşağılıkça bir eylemdir.
Hiç yapmadığımdır.
güzel ayaklı sözlük kadınlarının sözlüğe renk katmasıdır.