bugün

henüz bugün yazar olmama rağmen sözlükten soğumama neden olmuş durumdur. tamam gülmek, eğlenmek, dikkat çekmek istiyorsunuz ama bi yandan da sol frame in amına koyuyosunuz gençler. sabahtan beri sol frame de dikkat çeken, entry girilecek bi başlık görülmüyor. karpuz muhabbetlerinden tutun da, osurmadan sıçabilen insan başlığına kadar bir düzine çöp başlığın oluşmasına neden olan durum.2 günde çaylaklıktan yazarlığa geçiş yapmış biri olarak ben bir günde bıktıysam eski yazarlara sabır diliyorum.
yanlış önermedir. uludağ sözlük gece tayfası bünyesinde bulunmayan bir yazarın düşüncesi.
doğrudur.en azından bir tane liseli vardır sözlükte. *
geleceğin mühendisleri, doktorları, öğretmenleridir.
liseli olmanın nesi kötüdür onu anlamış değilim lisedeyken başınıza ne geldi olum. sözlüklere sıçan daha çok üniversitede olmanın bir bok olduğunu sananlarla dolu. hayatın sırrını kazandınız eve çıkınca eee tabi meme falanda ellediniz aydın, entellektüel oldunuz. seviyeyi yükselten siz düşüren liseliler. *
(bkz: akıl yaşta değil baştadır)
(bkz: sözlükçü)
gereksiz gerginlik yaratabilecek, veya sözlüğü cinsellikten kırıp geçirebilecek durumdur.
yazar bu başlıkta liseliyi mecazi anlamda kullanmış, sözlükteki sürekli saçma sapan başlıklar açan sikimsonik yazarlara gönderme yapmıştır. yerden göğe kadar haklıdır. fırsat bulursa sözlüğü gece geç saatte gelmesi tevsiye olunur.
liseliler yanlış anlaşılıyor. bir kaç kendini bilmez ve her karşı cinsi birer cinsel obje olarak gören liseliler tarafından. ne yazık ki bu kısım liselilerin ortalama yüzde doksanını oluşturuyor. arada kaynayan terbiyeli liseli dostlar olabilir. akıl yaşta değil baştadır diye bir söz vardır bu yüzden kimseyi liseye veya üniversiteye gidiyor diye ayrım yapmamamız gerektiğini düşünüyorum.