bugün

kesinlikle ama kesinlikle kendilerini hıncal uluç'la özdeşleştirdikleri için bu. çünkü bana göre hıncal uluç medya'daki ekşi sözlük yazarı nasıl olur? un birebir karşılığıdır. Bir boku beğenmez, ama kendisine ikramda bulunanı, saygı payesi vereni, adını ağzına alanı hemen destekler, hangi şartta ve durumda olursa olsun arkasında arkasında durur. Tutarsız ve özeleştiri yoksunudur. düne kadar sweetheart'larını anlatan adamın one night stand sabahında başka bir evde ölü bulunan kadın hakkında "su testisi su yolunda kırılır" der. Aynen ibrahim tatlıses'i neredeyse aziz ilan etmiş sözlükçülerin düne kadar kendisi hakkında "kadın döverdi, yanında çalışanlarına acımasız oldu" vs diye saydırmaları da bunun bir örneği. Aynen hıncal gibi adamların bir sınırı yok yani, ya göklere çıkartıyorlar ya itin götüne sokuyorlar. he ibrahim tatlıses'i eleştiren kitle peki çok mu tutarlı? hayır, o kadar atıp tutan adam 2pac için, michael jackson için ne şahane şeyler yazıp çizmişlerdir. He bana kalırsa ibrahim tatlıses ekseninde femizm bir bakış açısı saçma olur, çünkü düne kadar silahla vurdurduğu kadınlar bugün başında nöbet tutuyor, aynı masada oturuyor. Özetle diyorum ki siz sözlükçüler hıncal uluç'a olan bu nefretinizin derinlerinde aslında sizin medyadaki karşığınız olması yatıyor. siz ikiniz birbirinizin simbiyozusunuz aslında.
''severim kendisini, bu ülkede ne kadar kişiliğinde yansıtmasa bile doğruları söyleyen bir insandır'' diyebileceğim şahıs.