bugün

dostluk, sohbet, herşey sözlükte ögreniliyor aslında. güzel şey demi?
her doğru,her zaman,her yerde söylenmezmiş.
kimi zaman gülmek, kimi zaman bilmediğimiz bir şeyin karşılığını bulmak ve çoğu zaman da eğlenmek adına girdiğimiz sözlüğümüzde bulunduğumuz gün itibari ile öğrendiğimiz şeyleri sorgulamak için sorulan sorudur.

yalnız, tanım olsun diye güzel saçmaladım. bu başlıktaki amacım sözlüğün bize farketmeden de olsa kattıklarını biraz daha bilinçli olarak öğrenmektir. herkes burada öğrendiği bir şeyi yazsa belki bu başlık altında birçok şey öğrenmiş oluruz. *
erkeklerin ne kadar abaza olduğunu tekrar öğrendim.
genelleme yapan insanların ağzına kürekle vurmayı çok seviyorum ve bu hobimi değiştiremiyorum. bunu öğrendim.
atatürk düşmanı, aşırı akp yanlısı, pkk lı, psikolojik sorunları olan bir çok ergen olduğunu öğrendim.
bu başlık sayesinde , bugün sözlükte hiç birşey öğrenmediğimi öğrendim.
haksızlık karşısında susanın dilsiz şeytan olduğunu öğrendim.
dinci kesimin çocuklarına koyduğu isimleri öğrendim.
-inegöl'ün ihracatta kayseri'yi solladığını,
-yalova'nın 1995'te istanbul'dan kopup il olduğunu öğrendim. saygılar.
TEK YANLIŞIN BÜTÜN DOĞRULARI GÖTÜRDÜĞÜNÜ ÖĞRENDiM...
tek bildiğimin hiçbir şey bilmediğim olduğunu öğrendim.
(bkz: gavur kızlarının aklının fikrinin fikfikte olması)

başlığı sayesinde fikfik kelimesinin anlamını öğrendim.

(bkz: fikfik)
uludağ sözlük'ün ekşi ve diğer sözlükler tarafından saldırıya uğrayacak kadar kıskanıldığını öğrendim.
yalnızlığın allaha mahsus olmadığını.
daha fazla nasıl piçlik yapabilirim.
anonymous ebemizi bellemiş.
14 Şubat günü sözlüğe girmemek gerektiğini.
(bkz: #14596125) hesapsızca girilen entrylerin nasıl göte sokulduğunu öğrendim. allahtan göt bana ait değildi.
14 şubatta ne kadar çok insanın yalnız olduğunu öğrendim.
Bugün uludağ sözlük ailesiyle tanıştım yaş olmuş 25, geç kaldığımı öğrendim.
düzgün yazı yazmayı öğrendim lan, hangi ki nerede kullanılır, dahi anlamındaki de nereye eklenir, virgülden sonra kaç parmak bırakılır.

baya bi'şey öğrettin bana sözlük.
her şeyin orjinalinin daha fazla haz vermesi, taklitlerinin yavan kalması...( sözlükler arası kıyaslama da denebilir)
daha bir şeyini göremedik heyecanla bekliyoruz.
(#4053080).