bugün

yabancı kelime tanımları.
ekstra güncel haberler.
- imla kuralları.
- ürtikere iyi gelen şeyler.
- pilava atılacak tuz miktarı vs.
Ne pislik varsa burdan öğrendim.
iyi biri olmanın bir sike yaramadığı.
Birçoğunun gerçek hayatta söylemeye cesaret edemediği mevzuları buraya kustuğunu öğrendim.

itlik, çakallık, serserilik tabi bir de aynı şekilde.
Fırsat verildiğinde herkesin kötü olabileceğidir.

Sokakta görseniz yanınıza yaklaşamayacak insanlar burada anonim oldukları için bütün iğrenç fikirlerini, pedofili düşüncelerini ve saldırgan tavırlarını gösteriyorlar. Üzgünüm ki burda "trollük yapıyorum" diyenler tamamen iç dünyalarını yansıtıyorlar.
Herkes paranoyak.
ikiyüzlülük. Burda ahlaktan, dinden bahsedenlerin; internet dışında gruplara, thereesomlara karıştığını öğrendim. ikiyüzlülük yapmamış olsalardı grup yapmalarına kimse dil uzatamazdı ama işte her şeyi ikiyüzlülük bozuyor.
P.ç olmak..

Misal ben ilk olarak 2011 de ilk hesabımı açtım, o zanaat saf temiz çocuktum tabi, sonra baktim millet piç kizlar çakal, dedim öyleyse bende işi piçliğe vurayım..
atom fiziği.
Kelle çitilemek.

Tövbeler olsun yareppiii, dilim damağım kurudu allah inandırsın!

Onca yıllık hatun kişisiyim, ne duydum, ne gördüm.
Nasıl yani, kelleyi, bildiğimiz kelleyi, şu sırıtan şeyi, çitiliyonuz he mi?!
Bir de ütüleniyor diyen var!

Tutun kollarımdan düşücem şimdi!
ikincil hayatlar.
yurdum insanının binbir türlü hali.
Ülkede ne kadar çok vatan haini olduğu.
Tek bir hayırlı şey öğrenmedim arkadaş.

Öğrendiklerim: Bdsm ve milf.

Daha da bir şey demiyorum, allahınızdan bulun.
memesizlik ne kadar kötü şey demek ki.
Ne dertler varmış. Benim kisi hiçmiş. Yazar arkadaşların dertleri denizde yelmiş. Bizim ki sadece yerde ki zerreymiş...
yeni jenerasyonun tahminimden öte bir mallığa sahip olduğu. dünya görüşünüz, olaylara bakış açınız, biat ettiğiniz kişiler, yaşam tarzlarınız, her şeyin güllük gülistanlık olduğunu düşünen o sığ beyinleriniz.. ekşi'de bir klişe vardır. 90 doğumlulardan sonrasını siktir edip atsan, memleketin hali düzelir diye. istisnalar dışında bir çok ergenin düşünce yapılarından kendi adıma utanıyorum. bu sözlük sayesinde daha nice seneler bok havuzunda yüzeceğimizi sayenizde öğrenmiş oldum.
Tek işsiz ben değilmişim.

Teşekkürler hayat.
Dünya dönüyorsa hala güzel kalpli insanlar sayesindedir. Açık şekilde görüyorum bir kaç gündür.
abazan mışım, bunu da az önce sözlükten öğrendim, ufkum açıldı afaklara doğru bir daldım şöyle vay ulan dedim bu sözlük ne müthiş bir buluş.

Değerini bilin bu sözlüğün ben olmasam da sahip çıkın.

Hadi bakim yavrularım.
ülkenin en azından mürekkep yalamış bir kesiminin prototipi olması hasebiyle;

harbiden, gerizekalılar tahminimden çokmuş.
Kullanın oturduğu mahallede ki, komşu kızları çok eğlencelidir. Kate upton ' un göğüsleri harikaydı. Şakirt, kezban, abazan. Bunların hepsini sözlükte öğrendim.
türkiye'de faşizm zannedildiğinden çok daha fazladır.

evet bunu sözlükte öğrendim.
(bkz: ziraat bankası ndaki z ve b) vay anasını ya la.