bugün

sözlükte açılan başlıklara bakıldığın genel olarak boş muhabbetlerin döndüğü gerçeğidir. hiç dişe dokunur şeylerin çoğunlukta olduğu bir sol frame ile karşılaşmadım. yazık.
güzeldir bazen.
Sözlüğe girerken takım elbise giyip çatık kaşlarla mı dolaşalım yani , laylaylom da olsun azıcık.
Tanım : mesleği "gülünecek bir şey varsa söyleyin hep beraber gülelim" diyen öğretmen olması muhtemel yazar beyanı.
keşke bahsedildiği gibi laylaylom tadında bırakılsa. bazen gerçekte boku çıkıyor ve insan kendini ilkokul çocuklarının arasında gibi hissediyor. burda boş insanların arasında olduğumu bilmek istemiyorum. kalitenin yüksek kalması gerek. laylaylom yapıyosan bile mizah çıtanı yüksek tutta bir şeye benzesin. adam banyoda şarkı söyleyen balık gördüm diye başlık açıyor. bakar mısın hayalperesete, hangi uyuşturucunun etkisindeyken açıyor bu başlıkları gerçekten deli gibi merak ediyorum. bilmediğim bir uyuşturucuysa hemen deniycem çünkü.
cinsellik, cinsiyetçilik, ırkçılık ve nefretten beyinleri uyuşmuş bir gençlik var ve daha kötüsü bu durumdan kimse rahatsız değil.
hani uzun imanlı gençlik yetiştirecekti. bunların ağızları am olmuş, dilleri yaarrak. birde bunlar imam hatipli gençlik. of allahım sana geliyorum.
laylaylom galiba bize göre sevmeler,,, durumundan kaynaklanır.
güncel Önemli Başlıklar