bugün

iYi BiR iŞTiR.. CACIK OLMAZ ÇOĞUSUNDAN.. MEHEHEHE..
Otuzbirinci nesle kadar çıkar elbet denilerek umut kesmeyi kesebilirsiniz.
sözlükte ki kızlara umudunu bağlama ezikliğine girmemiş, asosyal olmayan bir yazar için hiç problem değildir. ayrıca son katıldığım zirve de gerçekten sözlükte güzel kızlar olduğunu görmüştüm.
not: hele bir tanesi acayip güzeldi cidden ama sözlüğe dönünce ertesi gün yazmadım tabi abaza gibi, geçti gitti öyle nickini bile hatırlamıyorum.
seviye ve yaşça küçük olmalarından kaynaklanan durum. hepsi potansiyel kezban gibi tepkiler vermekte.

iyi kızlarda var. onların hakkını yememek lazım.
(bkz: vazgeçersen kaybedersin)
adam 11. nesil yazar. umudunu kesiyor. senden önce biz keselim be önce. sana ne oluyor ulan. umut kesilecekse biz keseriz. sen daha dünkü çocuksun. kaç yıldır emek veren kaç kıza yavaş yavaş yürümüş adamlar var burada. umut bu tepelerin arkasında olabilir ama biz ulaşmasını biliriz. zoru severiz. imkansız zaman alır. şimdi beşinci günün şafağında doğuya bak ve bi kaç sözlük kızıylagelceğim. bekle.

umudunu kaybetme.
Güzel kızlar genelde ekşide ve itüde takılır. Burda pek yoktur.
Kesin beyler bence de. "Whatsapp'a gelsene sana gösterecek şeylerim var." diye bi yavşama stili mi olur Allah aşkına?

Biz yüz vermiyo oluyoruz sonra da.
sözlükteki seviyenin ne derecede olduğunu göstermiştir. 2014 yılında hala bu tip durumlara umut bağlayıp umut kesmek nasıl bir yoksa artık işi bu noktalara getirmiştir.
UMUDUN BiTTiĞi YERDEYiM. KÖŞEYi DÖNSEM ÖLÜM DÜZ GiTSEM ÇARESiZLiK. DiZELERiNi HATIRLATAN DURUMDUR.
Uyuyunca geçer.
Hadi git yat.
bence de yapmanız gereken şeydir. ben varım oğlum burada ben.
(bkz: ay nolur)
(bkz: güzel kız vardır umuduyla yazar olan erkek)

ne dediydik çocuğum biz..
bir, dünyadaki bütün kızlardan tamamen umudu kesmek değildir.
ekim 2012'den beri hiçbir kızdan mesaj gelmediğine göre yapmam gerek olan eylem.
lan nasıl iş bu ben anlamıyorum. ben her gün yeni bir bayan yazarla tanışıyorum burada. siz hala elizabet. biraz kibar olun ayılar.
tüm formatı yakıp yıkarak söylemek istiyorum ki ,

olum burası sözlük lan . sözlük !!! sööözlük. bilgi içermek , fikir paylaşımında bulunmak için buradayız. mal mısınız nesiniz. sol frame nin içine ettiniz , seviyenin içine ettiniz. yaktınız yıktınız. sözlüğü enkaza çevirdiniz. ne için kız için mi ?

tüm moderasyonun affına sığınarak formatı parçalamak suretiyle manifestomu bildirdim. üzgünüm.
son günlerde, daha doğrusu son aylarda yaşanan olaylardan ötürü yaşanan histir. ulan eskiden "sözlükte kız mı var eki eki" diye dalga geçerdi erkekler ama hepsinin de içinde "ulan kesin güzel var ama hangi nickteki acaba?" diye bi şüphe olurdu. bundan eminim. ama son nickalti fotoları ve twitter faciası hesaplardan sonra bu umutlar da suya düştü. keşke dediğimiz gibi hiç kız olmayaydi lan. olup da böylelerinin olması daha çok koyuyo biliyor musun? resmen sukut-u hayal. bak derdimden osmanlıca konuşmaya başladım, düşün artık.
dışarıda, reel hayatta kız mı kalmadı amk dediğim durumdur.
erken verilmiş karardır.