bugün

Gına getirilen atışmalardır. Yok erkekler şöyle yok kızlar böyle. O tay giymiş, o kıllı göbekliymiş, o bakire değilmiş, o kezbanmış, o harunmuş yeter amk. Açın bi başlık istediğiniz kadar nefret mi kusuyorsunuz, ego mu tatmin ediyorsunuz ne yapıyorsanız yapın. Başka konu yok sözlükte sayenizde. Bütün ergenler toplanmış nasıl laf soksam, nasıl prim yapsam derdine düşmüş. Az insan olun insan. He onu da beceremiyorsanız diyecek birşey yok.
Pardon ama kızlar haddini bilsin. Onlar kim ki atisalim, biz lafimizi diyecegimizi deriz onların ne dediği unrumuzda değil!

Böyle başlıklar açıp umut vermeyin şunlara üzülüyorlar sonra.
cidden can sikandir.

laf olsun torba dolsun iste. hani mahalle karilari toplanir dedikodu yapar ya o hesap. bir de gerizekali bir kesim var her kiz, erkek muhabbetine laf yetistirmeye calisan. azalarak da bitmiyorlar ki. bitseler bu basliklari acanlar zaten sikilicak bir sure sonra.
Komiktir, eğlenmeyi amaçlar, çok ciddiye almasanız iyiydi ama.
"Kızlı erkekli atışıyorlar, duruduramıyoruz!" feryatlarının yükselmesine neden olmuştur.
erkeklerin başlattığıdır. Yok namus yok kezban yok türban yok bekaret. Bu kadar kahpe evladı olursanız karşılığını alırsınız. Ben komik olduğunu düşünmüyorum. Lan bu ülkede her gün kadınlar öldürülüyor sizin bu gündem konularınız yüzünden. Biraz uygar olun ve bu konuları kapatın. Gerçi dört yıldır bu sözlükteyim dört yıldır aynı konular, aynı mhpliler, aynı dar görüşlüler. Kısaca bunların ölmesi lazım. Bunlar ölmeden bu sözlük ekşi gibi kaliteli olmaz.
Kalitesiz kadınların da kalite istemesi trajikomiktir. Haddini bilmeyen kadınların patavatsizliklaridır. Ciddiye almiyoruz.
Lafım sana eski kaşar
zenci cükü seni aşar
Silindir hacmin çok büyük
bizdede var zencideki cük.
Sürekli sözlükteki bayan yazarlara sataşan bayan yazarlara yönelik ters terbiyesiz başlık açan erkek yazarların yüzünden çıkan atışmadır.Kendi ırkını bu kadar aşağlıyan , sürekli küçük düşüren,saçma absürd terbiyesiz aslında bir erkeğe yakışmıcak (en azından erkeğim diye diye gezenlere) laflarla sataşan. Çüküyle beynini yarıştırmaya çalışan,beyni sürekli sperm olarak çalışan o yüzden karşısındakini kadın dişi olarak değilde sadece delikten ibaret olduğunu sanan yazarlardan dolayı çıkar. Herkes sizin beyninizde ki gibi namuslu sizin beyninizde ki gibi giyinen vs vs olmaz zorunda değil. Zaten gördüğünüz üzere damacanadan tahrik olan Türk Erkeği profili varken çok konuşmak istemiyorum. Kendinize gelin de lisede ki ergenler gibi laf sokmayın.Ülke de kadınlar şiddetten tecavüzden ölürken hala dar beyinli olupda kadınına kızına laf edenler yüzünden bu başlılar açılıp birbirinize giriyorsunuz.

Gören de hepsinin Rus Hollandalı sevgilisi var sanır, olabilir aslında parayı veren düdüğü çalıyor o hatunlar da....
Bir noktaya parmak basmak istiyorum: yukarıdaki yazıda arkadaş damacana demiş,

Pardon ama damacana kuyruk sallamistir, yoksa erkekin suçu yok yani..
Komiktir. Tadinda birakmak gerekir. Ama bokunu cikariyor erkekler cunku kizlarla atismak hoslarina gidiyor. Bundan bile zevk aliyorlar lan. Cok acayipler. Evet.
sözlükte kız mı var hani nerede?
tamamen dalgadan ibarettir. gerçekçi olsalar karşılık verirdim. böyle eğlencesi kalmıyor davamın.