bugün

gayet yerinde olan ırkçılıktır. kürtleri sevmemek ırkçılık değil, zekiliktir.
ayrımcılığın her çeşidi gibi gereksizdir, anlamsızdır, yıkıcıdır, yıpratıcıdır.
inşallah bir gün başını taşlara vurmaz bu kürt sevici hümanistler.
kürtler tarafından yapılan ırkçılıktır.

türkler tarafından yapılan gerçeklerdir. en basiti. kaçak elektrik kullanan hırsız kürtler diyorum ırkçı oluyorum. e çalmıyor mu kardeşim elektriği. hırsız işte.

en basit örnek bu mesela. arayın tarayın hiç bir haksız itham bulamazsınız.
Ulan istediğin kadar anlat konuş bu amk faşizanları herhangi bir insaniyet barındırmadıkları için bugün kürtlere yarın çerkezlere sonra çekirgeye bile ırkçılık yaparlar.
kimse durduk yere bir topluluğa düşman olmaz.

bukadar çoğunluk olduk madem bi düşünün bu adamlar neden böyle yapıyor ?

lazlar değilde neden kürtleri sevmiyor bi düşünün.
1 saate kadar kürt başlığı yoktu gece geliyor bazı arkadaşlara anlaşılan.
aynı kişinin açtığını düşündüğüm başlıklar. görev edinmiş olmalı kendine.
her türk'ün yapması gereken eylemdir.
dünyanın en iyi üniversiteleri sıralamasında 2933. olmuş uludağ üniversitesi'nin sözlüğüne çok yakışan ırkçılık biçimidir. dünya bilim cemiyetlerini sallayan teoride ilim irfan yuvalarımızın bir yansıması olarak tasarlanmış platformun, hayatında tahayyül edebildiği en büyük amacın uludağ üniversitesi'ne gitmek olduğu ergenus keyboardicus erectus türünün kolonisi haline gelişinin doktrinizasyonu ise bir başka başlığın konusudur.
bu sözlüğe darbe yapmak lazım. ne kadar it puşt gereksiz , saçma başlık açan yetkili varsa indirip yönetime el koymalı bu ne sözlüğün kalitesini düşürüyor hep bi kürt başlıgı kendi yazıp kendi gülüyo ammk. bide saçma sapan kurallar yok mu sonuna nokta koy ot bok ulan adamlar lost çekiyo be siz daha imla kurallarındasınız bana bu sözlüğü verseler 5 günde adam ederim 5şşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş.
olmaması gereken durumdur. en başta ırkçılık baştan aşağıya bir insanlık ayıbıdır. ikinci olarak ise bir elin tüm parmakları eşit değildir. kürt diyerek kenara atmamak gerek. bireyselcilikten yana olmamız lazım.

şimdi aşırı milliyetçi arkadaşlar rehin alabilir.