bugün

Başını çektiklerinden biri olabileceğim yazarlardır. Filtre, french, mocha, cold brew, V60 her tür kafeini damardan alabilecek potansiyeldeyim. 3. nesil kahvecilerin korkulu rüyasıyım
Ev yapımı latte tarifi

Bir fincan nescafe cold, yarım fincan şeker ve bir fincandan biraz eksik suyu mikserde köprünceye kadar çırpın. evde mikser yoksa küçük kavanozda iyice çalkalamak da işe yarar. Bir su bardağı sütü cezvede kaynatın.Daha sonra karışımdan bardağın büyüklüğüne göre bir miktar koyun üzerine de kaynamış sütü ilave edin.
Hazır latte ve nescafe üçü bir aradayı karıştırıp her öğlen içmezsem, öğlenden sonra kafamın içinde pendulum konserinin olduğu su götürmeyen bir gerçek olduğuna göre, ismimin yazılmasını istediğim hede.
Türk kahvesi sayılıyorsa ben de yerimi alayım.
En güzel kahve sütlü 3in1. Sırf afı var diye içilmeyecek renklendiricileri içmeyin.
bir tek bana mı oluyor bilmiyorum ama kahveyi çok içince yarım saatte bir işeme ihtiyacı duyuyorum.
günde üç fincan türk kahvesi içmeden duramıyorum beni şu bataktan kurtarın.
Okeye dördüncü olurum.
'Abi çaylar beş olsun bende izleyeceğim'

'Ahmet Kanka yer değiştirelim mi bi el de ben atayım '

'Abi ben sigarayı evde unutmuşum da varsa bir dalını... sağol kanka'

'Olm çay da bayat mı ne amk? Bu nasıl çay?'

'Ahmet Kanka kalksana bi el ben atayım '

' Abi bi çay daha versene'
' yok kanka kalkacağım bende çok vaktim yok.'
' Kanka bi el bee'
' çifte gitme göte gelirsin'
' dayı ayıp olmazsa bi sig.. eyvallah kardeşim unutturma vereceğim bunları sana'
'Abiii!! Oralet oralet! Aynen'
' ya interneti olan var mı beyler? Kpss sonucuna bakacağım da.'
'Yok bizim birader girdi onun sonucu... bunun şifresi neydi ki. Neyse ben bi instagramda gireyim.'
'Yok yok kanka tamam çıktım hemen zaten '
'Ahmet kanka versene bi el atayım bak valla bi el ayıp oluyor ama'
'Kanka iki sigara aldım birde kulak arkası. Ben sana vereceğim bak söz unutturma'

'Lan ahmet sende madem bilmiyorsun oynama lan yaprak. Neyse beyler iyi oyunlar'

Evet gerçek kesitte bugün sizlere kahve bağımlısı bir erkek bireyin hayatını sunduk. iyi günler dileriz efendim.
Hic sevmedigim halde karaciğer yağlanması yuzunden günde bir fincan içtiğim icecek.
hayır coffee snob filan değilim. alt tarafı şu:

https://giphy.com/gifs/co...kurealities-DrJm6F9poo4aA
Benim. Aşığım kahveye resmen. Sabah akşam hiç fark etmez. Gittiğim her yere küçük termosumla kahve götürürüm. Sade, sütsüz
Bende bu gruba dahil oluyorum sanirim. Sabah ve aksam turk kahvesi seansim var. gun icinde bir tane moka ve bir buyuk bardak nefcafe iciyorum.
Tabi beterin beteri elbet vardir.