bugün

Erkekler vucudunun tamamını kullanabilsin diye can hıraş uğraşırlar. Biz istiyoruz ki artık sadece çükünüzle değil arada bir beyninizle de düşünüp karar alabilsin. Yazık beyin hücrelerinize boşa ziyan oluyorlar.
Ayrıca feminik değil feminist "kadınız, özgürüz, eşitiz" öğrenin artık cahiller!
Bu savaşta bende olacak mıyım ? Bilmiyorum. Çünkü feministler düşman mı değil mi ? Onuda bilmiyorum.

Yeri geliyor birisi feminizm kadın ve erkek eşitliğidir diyor yeri geliyor birisi feminizm'in kadın ve erkek eşitliği alakası yok diyor ve bunu hümanizmle bağdaştırıyor.

2018 yılında hala kadınları sırf kadın oldukları için küçümseyen ve onlara gerektiği saygıyı vermeyen insanların bir hayli az olduğunu düşünüyorum. Hatta sözlüğe bakınca bunun daha da az olduğunu düşünmeye başlıyorum bazen. Adamlar arada bir troll yapıyor siz çok kuduruyorsunuz diye sizde hemen başlıyorsunuz. Ki bu troll yapanlarında az olduğunu zannediyorum.

Öte yandan feminazi dediğimiz erkeklerden üstün olduğunu kanıtlamaya çalışan, o işsiz kitle diğer bahsettiklerimden daha fazla bence.

Madem feministlerin bir kitlesi kadın ve erkek eşitliğini savunuyor; o zaman kendilerini erkeklerden üstün gören feminazilerin de açtığı başlıklara cevap vermeyi bilsinler. Sözlükte bir erkek bir kadından daha üstün olduğunu falan söyleyince, bizim sözlük erkekleri lafını vermiyor mu ? E o halde bundan sonra sizde yapın canım.

Bu arada (bkz: feministler zamanı geldiğinde bizi savunacak mı)