bugün

yaz günlerinde karşı cinsin yüreğinde kopan fırtınaların baş aktörü olmaktır. dokunulamayan bir bedenin , ulaşılmazlık ve hormonlarla desteklenen cazibesidir. kelimeler yoluyla kadınların ruhlarının derinliklerine inip , içlerindeki güzelliği ortaya çıkarmaktır.

ekstra bir çaba sarf etmeden her şeyi elde etmek benim için sıradan bir hal aldı artık. burada yazdıklarımla bütün nesilleri avucumun içine alıp seksice avucuma üflemem karşı koyamama sürecini başlatmaya yetiyor. atılan mesajlar, msn adresi vermeler, görüşmeler , gerisi sizi ilgilendirmeyen aksiyonlar...

onlara gelip geçici olduklarını, sadece sonsuz büyüklükteki bir tualdeki bir fırça darbesi kadar değerli olabileceklerini açıkça izah ediyorum. bunu dert etmemeleri, kayıtsız şartsız teslim olmaları beni sevindiriyor. dominasyonum altında yaşamaktan zevk alan muhtaç insanlar topluluğu... hani bir hafta sonra yolda görsem tanımayacağım insanların bunu bile bile birkaç günlüğüne beni hayatlarının merkezlerine alabilmelerine akıl sır erdiremiyorum. bunu kadınların sahiplenilmekten haz almalarına ve cinsiyetlerinin getirdiği duygusallığın yol açtığı zayıflığa veriyorum.

sözlükteki aşkların değişmez kahramanı olmak benim için önemsiz bir şey. yine de sayfalarca tematik entry giren, entelektüelliğinin zirvesindeki kızların ne kadar da sıradanlaşabileceğini bizzat gözlemlemek çok güzel bir duygu. o pablo neruda , louis aragon hayranı kız gidiyor "ay deli şey seni" diyen bildiğin türk kızı geliyor. saklamaya çalıştıkları yüzlerin açığa çıkış anı tarifi mümkün olmayan bir coşkuya sürüklüyor beni.
sıkılmama ve daha farklı arayışlara girmeme neden olan gerçek. gönül eğlendirmekten sıkıldım; gerçek, efsane olabilecek bir aşk yaşamak istiyorum artık.

şu an istediği her şeye sahip olabilen bir bireyin yalnızlığını iliklerimde hissediyorum. bazen bir rüzgar esiyor ruhumu titreten. mükemmel olmanın lanetini yaşıyorum sanki. içimde bir şeylerin eksik olduğuna dair güçlü bir his var. arıyorum ve sonunda buluyorum...

canım sıkılıyor, tatile gitmekten bile sıkıldım artık. sözlükteki hatunları kendime aşık edip sözlüğün efsane aşkının baş kahramanı olmak istiyorum. diğer sıradan sözlük aşklarından daha büyüleyici bir aşk...bu belki de yeni bir heyecan getirebilir , bir dinamizm katabilir hayatıma. daha önce hiç yapmadığım bir şey bu; sadece zaman geçirmek için değil de gerçekten istediğim için birini kendime aşık etmek.

aşık olmak istiyorum bu aralar. bir aşkı efsaneleştirecek kadar güzel yaşamak istiyorum. tüm hücrelerimle sevmek istiyorum. inanılmaz bir aşk hikayesinin tarafı olarak partnerimi daha huzurlu daha mutlu bir hayata ulaştırmak istiyorum. sonradan bir yerde beni gördüğünde gülümseyip o yaşananları hatırlamasını ve öylece hayatına devam etmesini istiyorum.

birisinin hayatını daha güzel yapmak istiyorum. aşık olunabilecek hatunların bu hikayede rol almaları için bana ulaşmalarını istiyorum, bir mesaj atmalarını. zaten istediğimi elde etmek, istediğim yazarı avucumun içine alabilmek canımı sıkmaya başladı. aşık olup buralardan uzaklaşmak, sözlükteki aşkların değişmez kahramanı olmaktan , sözlükteki en büyük aşkın kahramanı olmaya geçmek istiyorum.
güncel Önemli Başlıklar