bugün

Rahatsız eden tiplerdir. Durmadan, yorulmadan, bıkmadan iş atarlar. Edep yoksunudurlar. Hatta o tipler bu başlığın açılmasında bile farklı manalar ararlar da neyse.
Canları sıkılınca ava çıkarlar.inci sözlük yazarı olma ihtimalleri yüksektir.
Yazarın kız olduğunu anlayınca internet sınırlarını zorlayan tiplerdir, 750 numara döndürürler. Tilki gibidirler her entry'nize bir yorum bulup özelden yazarlar.
önce nick altındaki entrylerden yola çıkarak kişinin cinsiyeti tespit edilir.

+selam çok güzel yazıyorsun. artıladım *
-teşekkür ederim.
+sevişelim mi?
yazarın erkek olduğununu anlayınca internet sınırlarını zorlayan tiplerdir, 750 numara döndürürler. kezban gibidirler her entry'nize bir yorum bulup özelden yazarlar.
Özel mesaj yoluyla zât-ı muhtereme askıntı olmaktır.

Bir de bunun iyi niyetli olan karşılıklı versiyonu vardır;
(bkz: Sözlükte özel mesaja sarmak)
kız olduğunu belli etmenin bir başka yolu böyle başlıklar açmak. yazık... utanma arlanma kalmamış...
(bkz: sözlükte kızlar teklif ediyormuş)
bir şeyi tersini söyleyerek istemeye ne deniliyordu. unuttum şimdi ama ondandır, özelden sarkıntılık yapılmasını isteyen yazarın söylemidir. edit: paradoksal müdaheleymiş. bu saatte beni aydınlatan entrymi bilimsel hale getiren kedimi kim 7 ye teşekkürlerimi sunarım.
birisi hoşuna gider, gerçekten beğenirsin yani, dur şununla iki rekat muhabbet edeyim dersin kendi kendine.. hatun kısmısı da bunu sarkmak olarak algılar. halbuki canı biraz konuşmak istiyordur. sanki açık adres isteyip kapısına dayanacakmış gibi algılar. bu, olayın %70 ini oluşturur. geri kalanı da gerçekten sarkanlardan ibarettir.

kız kısmısı sever böyle şeyleri, ilgi çekmeyi falan.. ne yapacaktık başka? istersen haremlik selamlık yapalım sözlüğü ne dersin?! (bkz: ybsg)
Kesinlikle ülkemizin en yavşak kız triplerinden birisidir,söz konusu eyleme tepki vermek.

Muhtemelen sözlükteki kız yazar sayısı kadar eksi alacağım ama umurumda değil açıkçası.

Sözlük ortamında birşeyler paylaşmak amaç olsa da kızlı erkekli sosyalleşme,muhabbet etme,yeni insanlar tanıma amacıyla gelen bir sürü insan var,buraya yazar olup ülke gündemini ve türk siyasi tarihini değiştirmek için yazıyorum amacıyla gelmediğimiz aşikar,kız da erkek de olsan hiç öyle triplere girme koçum,zaten sol frame'in %90'ı türk-kürt kavgası-futbol ve am-göt-meme-penis arasında gidip geliyor.

Böyle bir ortamda yazar olmuşsan üstüne kızlardan erkeklere tavsiyeler türevi başlıklara girip;

-Lütfen gömlek giyin yeaaa t-shirt yakışmıyor,ayrıca kas yapın biz bayılıyorussss

tarzı entry girmişsen doğal olarak karşı cins seninle konuşmak tanışmak ister.

Her şeyi siktir edin,bir erkeğin veya kadının karşı cinsle sohbet etmeyi hemcinsiyle sohbet etmesine tercih etmsinden daha doğal ne olabilir amk,gecenin 3ünde ben neden iki sap muhabbet etme ihtiyacı duyayım ya da karşı cinsle muhabbete başladığımda bir elimle de sıvazlamaya çalışmıyorum ki.

Sonuç olarak bir erkek olarak iri olmanın dezavantajları başlığına yazdığımdan beri 4-5 tane kız kullanıcıdan mesaj aldım yorum yapma amacıyla tanışmaya yönelik,hepsiyle de seviyeli bir şekilde konuştuk ve bazılarıyla da hala konuşuyoruz.Dürüst olayım hiçbiriyle de sevişme derdinde değilim,bir am için 600 km yol yapacak sapıklıkta değilim şükür.

Ama kızlara söyleyeceğim de şudur ki,'Iy sabııık yhaaa bana selam dedi,ayrıca adonis sevmemle ilgili yapmış olduğum entry'e yorum yaptı,bu ülkede özgürce adonis sewemichekmiyisss yhaaa' yavşaklığından çıkın.

edit:imla
güncel Önemli Başlıklar