bugün

elbetteki sevmemek her yazarın kendi uhdesinde bulundurduğu bir haktır. kimse bir başka yazarın girmiş olduğu entryi beğenmek yada o konuda beyan ettiği fikre katılmak zorunda değildir. sevmez, hatta nefret dahi edebilir. bunun gibi bulunduğunuz ortamda başka amaçlarla oraya gelmiş diğer bir takım insanlar tarfından sevilmemek de gayet normaldir. sevilmeyen ve bu başlığa konu olan yazarın fikirleri aykırı olabilir, toplum değerleriyle, örf adetlerle, sözlük formatıyla ve hatta hukuk kurallarıyla dahi örtüşmeyebilir. hepsini anlarım. en nihayetinde insan zihninin bir ürünüdür. benim anlamadığım ise bu konuda, yani sevilmemek hususunda inançla ve azimle çaba sarfeden zihniyetin içinde bulunduğu durumdur.

doğal olarak yazarların sözlükte bulunma amacı fikir beyan etmek, adı üzerinde sözlük. her nekadar popüler olmak insan egosundan kaynaklanan vazgeçilemez bir dürtü olsa da, diğer insanların artık sözünü ettiğimiz durumdan kusma noktasına gelircesine nefretini kazanmak için çabalamak, bırakın eleştiriyi yada sevmeme hissini; hayatında zikrettiği en terbiyesiz lafın eşşek olduğu kişilerden dahi ana avrat küfür yeme konusundaki bu akıl almaz gayreti anlayamıyorum. belkide benim acemiliğimdir, bilemiyorum. zira troll ve türevi kavramlarla sözlükte tanışmış biri olarak bu sevilmemek adına popüler olmak ve bu uğurda insanın hiç bir inanç yada hak veya kendisine tanınan başkaca yetkilerden değil; sadace ve sadace insan olmaktan kaynaklan değerlerini dahi göz ardı etmesini, bu husuta küfürler yemeyi dahi göze alma gayretini ve nefrete varan bu sevilmeme isteğini belki ilerleyen zamanlarda çözerim diye düşünüyorum.
sevilmek icin olması gerekenler:

-bayan olmak
-bayan olmak
-bayan olmak