bugün

bir kaç mesajda ayşe diye hitap edin, devamını kendisi getirir.

edit: sanırım sözlükte ayşe isminde olanlar var, ayşe fatma hayriye üçlemesinden esinlerek yazdığım bir isim özel sebebi yok.
-merhaba. adınız?
+emme basma tulumba
-teşekkürler.
senin adın ne ?

-mecnun

senin ki ne ?

-leyla

yaşanmıştır lakin kızın adı gerçekten leyla idi ben ise mecnun olmuştum leylan geldi dedi sen değilsin dedim o bir gül idi dedim soldu.
moderatörlerden biriyle kanka olmak faydalı olabilir.
defalarca uğraşmadan sonuca uiaştığım durumun bizzat kendisidir. Ama benim açımdan bunun belli bir yolu yok. Bu konuda yolsuz sayılırım hatta öğrendiğim kişilerin isimlerini ayakkabı kutumda saklıyorum. Neyse, isim öğrenmek çok kolay, bunun için bir yola gerek yok. Ama yine de benden bunun nasıl yapılacağı konusunda biraz bilgi alabilirsiniz. Bana nasıl ulaşacağınızı biliyorsunuz, bu arada ben Umut.
siz muhittin diyin gerisini o düşünsün.
sanki mossad'ın gizli güvenlik bilgilerini öğrencez amk spor gazetesi. Direkt sorun gitsin, söylemezse eski sevgilinizin adıyla hitap edin.
Tanım: mesajla tanışıklık kurulan kişinin adını öğrenme çabalarıdır.
ısrarcıların yana yakıla öğrenmeye çalıştığı yoldur. Ulan zerzevatlar burası sözlük, adı soyadı lazım olsa nick denen boku alıp yazmazdık. Kendini tanıtmak, ifşa etmek zorunda mı insanlar bir internet abazanına. Nasıl açmışsınız birader her yerden hatunlara yürüme telaşında adam yuh amk.
Adın ne veya ismin ne sorusu yetecektir.
Aynı şehirde yaşadığınızı anladıktan sonra muhabbeti ileriletip numarasını almaktır.
lafı dolandırmadan sorun.
Devlet sırrı mı lan bu öğrenmek için türlü taklalar atacaksınız.
öyle bir yazar denk gelmişti 2 hafta ismini öğrenememiştim, 2 hafta sonrasında öğrendiğimde de muhabbetimiz bitmişti.

konu dagılmasın direk sorun söylemese bir ismin verip onu söylerek devam edin muhabbete.