bugün

hazır sözlükte (kaçı bot olduğu bilinmez) 100 online yazar varken, biz bizeyken önemli şeyler konuşup sonra sabah silsek mi ki?
tabi, moleküler biyolojiden bahsedelim.
moleküler biyoloji prime time saatlerinde bile tutmaz. daha spektaküler konular konuşulmalı.
arkadaşlar ne zaman gidecekler acaba?
kırmakta istemiyorum ama insan biraz anlayışlı olur gider, ne diyeyim...
acil bir şekilde 5 bin tl nasıl kazanılır bunu konuşalım. 1000 tl de olur.
giden kaygılı bağlanansa her zaman geri gelir biler kaygımız bundan.
konu nasıl sekse geldi ya, sekse ihtiyacı olan şu an burada olmaz zaten.
french kiss mi daha cok zevk verir yoksa meme kiss mi.
belli ki bot sayısı 80 falan, şurada 20 kişi ya var ya yok... formatında bu şekilde anasını bellediğimiz bir zamanı da yakalamışken gizli uludağ sözlük konseyini oluşturup başlayabiliriz. kimler kabul ediyor ona göre şişe çevirmece mi oynarız başka bir şekilde mi ilerleriz karar verip başlayalım. sabah silmek kaydıyla ama..
yazdığım herhangi bir şeyi silersem cümle alem siksin beni diyeceğim başlık.
erkeksi bayan buse de ifşadan vazgeçip aramıza katıldı, hoşgeldin swh.
şişeyi nasıl çevireceğiz onu bulamadım ama bu başlık altında yazan yazarlar birbirine sorsun, katil oldum çevirdin şişeyi sor bakalım swh.
katil oldum başlatır mısın lütfen?
şükür... sert başlamadık ama neyse, ısınırız.
en utançlı yüzlerce kişi önünde bir konserde uyarılana kadar fermuarım açık 15 dakika şarkı söylediğim zamandı. şimdi ben seçiyorum...

ooophelia orda mısın?
şahit olduğun en ayıplı olay?
12 yaşında deli bir kız parkta otururken karsımda soyunmustu kaçtım direkt. aq delisi çingene gibi bisey.
en cok arzuladıgın kadın ve neden ?
Ne kadar da önemsiz olduğunuzu gösterir.
(bkz: birazdan uyuyacak yazarlar) uyusunlar ve klasik gizli cumartesi entryleri girilsin.