bugün

askerligini yapmış olan birisi olarak söyleye bilirim ki 9 nesil arkadaşlarım her sabah sözlügün kapısını açıp, sol framenin tozlarını alarak güne başlarlar. 8. nesil olan yazarlarda bunları takip ederler, işlerini iyi yapıyorlarmı diyerek.
7,6,5 ve öncesi nesil yazarlarsa saat 10 gibi gelip tertemiz olan sol frameye istedigi başlıkları açarlardı.
bak şimdi içim gitti. keşke devrecilik olsa sözlükte.

(bkz: sözlükle alakalı istekler)
(bkz: eski nesillerin şımarma başlık ve entryleri)
itü sözlükte canlı canlı görebileceğimiz hadiseler zinciri.

çok gerizekalı var. yani burada arkalarından atıp tutmak gibi olmasın ama sosyal yaşamında bir bok olamayan ezik embesillerin tutumundan mütevellit oluyor bunlar. bunu yüzlerine de söylemiştim. çok ağırlarına gitmiş beni çuvalla eksiye boğmuşlardı. ama olsun benim sevgi dolu kalbim onları da ihtiva edecektir.
(bkz: uludağ sözlük hiyerarşisi)
(bkz: ben mi yapayım)
(bkz: uludağ sözlük komuta zinciri)
ben kısa dönemim bana bulaşmayın. sizle bot bağlamadım ama sizden önce çözeceğim.
Kisa donem olarak ustumde yok altimda, siz keyfinize bakin kendi aranizda denilesi durumdur.
(bkz: başlık sıçmakta son nokta) sözlüğün içine edecek olan eylem.
Çayda dem sözlükte kıdem denilesi durum.
gece herkesi uyandırıp sözlüğe su basmayın da ne yaparsanız yapın. ertesi gün nöbet var insafsızlık etmeyin.
bize mıntıka falan yaptırırlardı herhalde diye düşündüğüm durumdur.
not:kısa dönem yaptım mıntıka ne amk
(bkz: 7nci neslin 9uncu nesilden farksız olması)
(bkz: troll)
(bkz: devrem)
(bkz: naber iyi senden naber iyi hadi görüşürüz)
var zaten lan.

şimdi yeni üye olmuş çakal çukal yazarla pkp bir mi, sinek tokatlar gibi tokatlarım.