bugün

Beyin bedava. işte bunlar hep sperm kalitesizliğinden.
Çok risklidir o kızın bıyıkları size attığı montajlı resimleri vardır.
normaldir.

facebooktan tanisip evleniyor millet. sozlukte ise fikirlerine asik olunur once. cunku insanlar yazdiklari ile karakterlerini, yasantilarini vs. ifade ederler. bir de eli yuzu duzgunse neden olmasindir.
Belki bi kız, hatta o kız da size aşık olabilir ihtimallerini akla getirmektir aynı zamanda. .
sözlükten tanışıp dışarıda devam eden ilişkidir. her zaman işler umduğunuz gibi gitmez. ilk buluşmada çoğu zaman şok olursunuz. mk kezbanları fil gibi yemek yemekten başka maharetleri yok. çok kadının kalbini kırdım sözlükten. ama bu benim suçum değil. karşı tarafın kültürsüzlüğü.
hiç mi melek yok mu derseniz, var ama çoğu evli veyahut ilişkisi var.
Bu nasıl iş lan? Dedirtti. Git seviş bence.
Güzel duygular yaşamaktır.
sözlükten kız düşürmek deyişinin kibar halidir.
Mümkünse beyaz tenli olsun.

Aşık olmak ne kelime evlenilir evlenilir.
....diye mesaj atmanıza sebep olur.

görsel
sözlük kızlarını gördükten sonra karar verdiğim şekilde, ayvayı yemektir. Aman allahım bir egoları var bir egoları, sanırsınız küçük dağları onlar yaratmış. Kısacası intihar etmekten hallice olan eylemdir.
(bkz: derdimi sikeyim butonu).
bi tane var. aşık değildim ama belki de olurdum. tam muhabbete girmiştik gayette iyi gidiyordu. sonra ben whatsapp falan istedim kız kastı. aslında o gün sözlük kasıyordu. yani whatsapp istemenin tam anıydı gibi geldi. sözlük düzeldi ama ben bozuldum. kızla muhabbet bitti gibi. ben yazmasam yazmıyor. ben yazsam kısa cevaplar falan. daha bi kaç gün önce kız beni bekliyordu. edebiyattan konuşcaktık. müzik falan derken güzel muhabbetler olcaktı. kafası açık kızın. kim bilir neleri vardı. tüh yazık oldu. aman be ne demiş bukowski
kadın gelir ama bira gelmez. doldur amk.