bugün

bende bir çöm olarak fazla entrym olmasada hiç konu acmadım,belkıde aklıma gelen fikirlerin şöyle bi tepkıyle karsılasmasından korkuyorum ( ulan nasıl baslık bu mal mıdır salak mıdır) bilmiyorum belkide ilerde açarım.
açmak istediği tüm başlıkların açılmış olduğunu görüp içine kapanan yazardır.
bu kirli dünyaya çocuk getirmek istemiyorum felsefesini benimsemiş yazardır. burada bahsedilen kirli dünya, formatı bozulmuş sözlük; çocuk ise başlıktır. ve (bkz: aa bu benim lan)
(bkz: bu başlığı açmadan önce 2 defa düşünün) .
şimdi efendim burda yazar başlıkta beni anlatmış fakat entryde yalnıs betimlemiştir çünkü başlık açamaktaki teredütlerim sandığı gibi düz adam olmamdan ötürü değildir.belkide fazlasıyla dolambaçlı düşünmemden ileri geliyordur.
"siz dünyayı kurtarın ben size nasıl kurtaracağınızı söylerim." gibisinden birşeyler demişti zamanında yaşlı kurdun biri.*
belki de başlık kirliliğine neden olmak istemeyen yazardır.
kişisel tercihtir. çekiniyor olabilir korkuyor olabilir yada gereksiz görebilir istemiyor olabilir... ama kaliteli başlıklar açılması ihtimali söz konusu olduğu için en azından akıllarına gelen başlıkları açmaları gerekir. tabi bu benim kişisel görüşümdür. o da ayrı mevzu.
açamazsa,içinde ukte kalan yazar.
(bkz: ben)

ukte vermeye bile korkuyorum. yazarlar verdiği ukteden sorumludur falan, noluyo dedim bi tırstım.
e tutmuyo amk, bi tane açıyoruz piç gibi kalıyo ortada, ben utangaç biriyim öyle sikişli sokuşlu başlıkta açamam off amk yaa
sikişli sokuşlu entry girip başlık açamayan yazarlardır.

(#15594967)
bilgi içerikli başlıkların entry girilmeden, oylanmadan (veya sırf eksilenerek) çoğu zaman ortada kalmasından muzdarip olmuş olabilirler.