bugün

saçmalıktır.

şimdi bu davranışa "mallığın zirvesi" şeklinde bir cümleyle yaklaşmak isterdim ama yaklaşamıyorum. çünkü hakarete giriyor.

arkadaşım madem sözlüktesin, entry gireceksin. boş durmayacaksın. dingonun ahırı mı burası? değil di mi? o halde bundan sonra boş boş durmayacak, sözlüğe katkı yapacaksın. adamı sinirlendirmeyin lan.
mallıktır. madem giremiyon boşuna ne diye yer işgal ediyon. yıkıl git öyle geçer ki zaman izle totoş. valla bak.
Salaklıktır resmen adam sana bilgi ver bilgi kazan diye kuruyo sözlüğü senin yaptığın ayıp. Bide bağzıları var hesap kuruyor ama girmiyor. Yazık ya ayıp yani.
çaylak modunda sıra bekleyen user davranışıdır.
1 saat 1 dakikada abanacak olabilir.
mükemmelliyetçi üşengeç karışımı yazar eylemidir.
ayarlarda sayfa başına 100 entry görüntüleme seçeneğini aktifleştirmiş olmanın getirdiği alışkanlıkla, kendince güzel bulduğu konuda bir nefeste 100 yorum okurken zamanın nasıl geçtiğini anlamamış olan yazar aktivitesidir.
benim gibi okumadan entry giren birisi için imkansızdır.
bilgisayardaki problemden dolayı sözlüğün açık olduğu sekmede 1 saat kadar takılma yaşayıp ısrarla bilgisayarı kapat-aç yapmadan bekleyerek bilgisayarın normale dönüşünü izlemektir. o kadar karizmadan sonra entry de girilmiyor tabii...
güncel Önemli Başlıklar