bugün

sözlüklere belli bir düzey gelsin, bilgi dağarcığımızı geliştirsin, bildiklerimizi paylaşalım, bilmediklerimizi öğrenelim, genel görgü kuralları içerisinde, ahlak ve edep sınırları çerçevesinde bir bilgi, kültür ve tecrübe ansiklopedisi olmasını isteyenler hep beraber yürümeliyiz.
tanımadığımız, bilmediğimiz, görmediğimiz insanları söyledikleri ve yazdıklarıyla tanırız, yani yazdıklarımız bizim aynalarımızdır, temiz ve pürüzsüz bir aynaya sahip olmak için, yazmaya çalışalım, yazdıklarımıza dikkat edelim.
(bkz: amin)
bir kampanya başlatalım zirvlere taşıyalım bu durumu.
sözlüğe kalite gelmesi için troll takımın çok fazla cıvıtmaması gerekir.
bunun için cinsel başlıklar açan abazaların uzaklaştırılması gerekmektedir.
en başta uludağ sözlüğe gelsindir.

edit: bıktım burdaki troll yoğunluğundan. yaşta ilerledi artık baş edemez oldum.
hadi kampanyamıza buyrun, burdan alın, kalite gelsin diyenler, burdan buyrun. denilesi durum.
garip bir istek.

ne yapsın ? iso belge mi versin sözlüklere ?

uludag sozluk iso 9001 - dictionary of the year
önemsiz gördüğümüz, genel olarak beğenilmemesi gereken bir entry gördüğümüz zaman buna tepki vermek yerine, görmemezlikten gelip kale almamak, o başlık altına entry girmemek, o başlığa verdiğimiz en büyük tepkidir, yoksa kızmak, bağırmak onu daha önemli bir hale getirir ki, bunu istemeyiz, işte bu strateji de, sözlüklerin kaliteli bir hal almasında önemli bir faktördür.
ilginç bir talep fakat chuck bunun da çözümünü buldu. Kalite diye nick alıp geliyorum, bekleyin.