bugün

(bkz: ibo yine fakir olsun rakıyla içilecek şarkı yapsın)
pastadan dansöz çıksın. *
mahmut sigarasız kalsın sözlük. *
sözlükte haremlik selamlığa geçilsin bir başlığa hanım ve erkek yazar aynı anda yazı giremesin buna uygun tema bir önce hazırlansın sakalı 5 cm den kısa olan erkek yazarlar sözlükten atılsın irtica huzura kavuşsun.

(bkz: genç yobazlar rahatsız)
(bkz: taliban zihniyeti)
telefonumun şarjı bitmesin.
güneş bir gün ikimiz için doğsunnn.
turkcell süper lig hiç bitmesin..
sozluk beni evimin kadini cocuklarimin anasi yap.

(bkz: sozlugun sihirli lambasi)
tuzlama makineleri kalksın. ulan zaten kırk yılda bir yağıyor. oynamayın lan erime noktasıyla. allah ne derse o.

(bkz: kadir topbaş sözüm sana)
sevgili sözlük,

şu an bu entry'i yazarken arkamda milyonlarca üniversite öğrencisinin desteğini hissediyorum. allah rızası için vizelerinde bütünlemesi olsun. bizden vizesi 10 olan sınavı geçmemizi istiyorlar. çok içerliyorum be sözlük, bildiğin gibi değil,çok mutsuzum. türk öğrencisi bıçak kemiğe dayanmadan ders çalışmaz bilirsin. en azından vizede alınacak kötü bir not sonrası akıllanırız da ders çalışırız ulan. s.kecem bütünlemesini de finalini de. 50 alıp geçmek istiyorum ulan. çok mu şey istiyorum?
penguenler ölmesin.
kibrit suyu üretilsin.
patates su ile kızarabilsin daha çok patates kızartması yiyelim.
biralar evde üretilmeye uygun "turşu yap", "tang" ya da "puding" gibi tozlar halinde satılsın alıp litrelerce bira üretebilelim.
fındıklı, vanilyalı, kakaolu, bademli, karameli süttozları üretilsin "coffe mate" gibi miktarını kendimiz ayarlayıp kahve keyfine doyasıya varabilelim. *
2005 yılının sonbaharında piyasaya çıkmış, peçeli bir orta doğulu bayan şarkıcının, çevresinde eli makineli tüfekli bayanlarla söylediği şarkının ismi tarafıma iletilsin.
edit: chor javon imiş, tarih ve saat;' e gönülden teşekkürler.
bebekler, elma şekeri yanaklarını, yumuk yumuk kollarını ısırdığımda ağlamasınlar. onları doya doya seveyim.
yağmur hep yağsın.
(bkz: espiri)
*çok yalnızım be sözlük.
*14 şubat geliyo bi yardımcı oluver sözlük.
*tüm sabah programları kalksın sözlük.
*sinema biletleri ve kontör fiyatları düşsün be sözlük.
*son olarak babam bana araba alsın sözlüüük.
sözlük, sözlük. biliyorum seninle ilgili değil ama... sözlük bana karı bul lan allahsız. noolur, lütfen.*
sevgili sözlük yine ondört şubat geldi çattı. yap bana bi kıyak be. ha?
(bkz: sözlük bizi diskoya götür)
uzaktan kumandaya rakip olarak yakından kumanda icat edilsin.
toplanmayan meyve ağaçları kas yapabilsin.