bugün

hayırlı sikişler arkadaşlar...

''zall baktı, sözlükte insanın yaptığı kötülük çok, aklı fikri hep cinsellikte. uludağ sözlük'ü kurduğuna pişman oldu. sol kürek kemiği sızladı. “moderatör yaptıklarımı, yetkilileri, yazarları, çaylakları silip atacağım'' dedi, ''Çünkü onları sözlüğe aldığıma pişman oldum.” Ama etuuu zall'ın gözünde lütuf buldu. Ve zall etu'ya dedi: Önüme bütün beşerin sonu geldi; çünkü onların sebebiyle sanal alem sikişle doldu, ve işte, ben onları uludağ sözlük 11. geleneksel orgy zirvesi ile beraber yok edeceğim!!!'' (etu-ül alam fi beyan-ı mafid-dinnasara minel bidi vel evham sahife-i nurani 3169.)

aslında bin yıllardır beklenen mehdinin uludağ sözlük'ten çıkacağına dair iddialar olmasa bir an bile duramazdım şurada. biz bu sözlüğü yüreği iman dolu yazarların vereceği bilgilerle sanal aleme ışık tutması için kurarken, günü gelince birtakım çok afedersiniz başı açık bayanların alternatif fotoğraf galerisine dönüşeceği aklımıza gelmezdi. ki bu allah-u ekber dağlarının görünen kısmıydı yalnızca, asıl büyük ahlak ereksiyonu bir dönemler tanışıp kaynaşmak için düzenlenen zirvelerde yaşanıyordu ve sözlük zirvelerinde dönen büyük sikişlerin ardı arkasının kesilmediğine dair aldığım duyumlar neticesinde tebdili kıyafetle bir zirveye katılıp ''büyük sikişi bozmaya haydi tarih yazmaya'' mottosuyla yola çıkma kararı aldım...

günün başlangıcında her şey gayet olağandı. salih sözlükteki başı açık bayanların mahkeme kararıyla kapatılması için dilekçe yazıyordu. ben ise gideceğim zirvede tanınmamak için hz isa model saçlarımı maşayla abşalom modeline çevirdikten sonra; kulağıma haç şeklinde küpe takıp, sol koluma keçeli kalemle k atatürk yazdım. salih sözlükte fazlasıyla tanınan bir sima olduğundan onu yanımda götürmem mümkün değildi, açıkçası zirvede kim vurduya gidip entry'sini bir kez bile oylamadığım bir yazardan hamile kalmaktan fazlasıyla korksam da sözlüğün ahlaki siber hatlarında son yılların en büyük hareketliliği gözlemleniyordu ve büyük bir afet yaşanmasına engel olabilecek donanıma yalnızca ben sahiptim. ne de olsa yüce allah tarafından uludağ sözlük'e evliya olarak atanarak sanal alemlere rahmet olmuştum...

son olarak aynaya parçala behçet bakışı atıp, boynuma prezervatifleri kolye olarak taktım ve evden çıkıp zirvenin yapılacağı kafeye doğru yürümeye başladım... operasyonumun sekteye uğramaması için özel izinle gözlerimdeki sansür perdesini gece yarısına kadar indirtmiştim. yol boyunca saturday night fever edasıyla yolda yürüyen mini etekli bayanların kalçalarını gözlerimle şaplakladım. artık iyice role girip dinden çıkma eşiğine yani tam kıvama gelmiştim...

içeriden yayılan o nasıl tarif etsem böyle czech swinger orgy'i andıran ahlaksızlık kokusunu sokağın başından aldım ve de adımlarımı hızlandırıp zirvenin yapıldığı kafenin kapısına geldim. kapıda sözlük yazarı olduğunu gözünden anladığım biri sigara içiyordu, mahsus selamün aleyküm dememek için kendimi tutup hani sanki yılların ateisti gibi ''merhaba'' dedim, ayaküstü biraz sözlüğün halinden bahsettik o da rahatsızmış ''hele etu diye bi piç kurusu var onu gördüğüm yerde geberticem'' dedi. içimden ''sen de bugün buraya asla gelmemiş olmak isteyenlerden olacaksın bekle azıcık seni gidi yahudi peyotu'' deyip içeriye mahsus sol ayağımla besmele çekmeden adımımı attım...

içeriye girdiğimde sözlüğümüzün güzide bekar anneleri masa altlarına falan girerek bişeyler arıyor, abuk subuk tipler sinekkapan soğukkanlılığıyla avını kapmak için fırsat kolluyor, başı açık bayanlar ise tarihi esermişçesine sergiledikleri sütun gibi bacaklarıyla akropol'deymişim hissi veriyordu... soğukkanlılığımı koruyarak kızların dikkatini çekmek için abşalom model saçlarımı ağır çekimde şöyle bi savurup boş yerlerden birine oturdum... cüneyt arkın'ın ayrı dünyalar filminde fırtına kemal rolüyle amerika'dan geldiğindeki gibi herkes başıma üşüştü böyle. istemeden de olsa fazla dikkat çekmiştim.

sözlük kızları: sen kimsin ay hiç foto attın mı daha önce sözlüğe? bizce sözlük erkeklerinin fotoğrafları kısmında yalnızca sen paylaşım yapmalısın.

etuuu: şeyyy ben yeni üye oldum sözlüğü pek bilmiyorum burada sağlam sikiş dönüyor dediler diye geldim.

bunun gibi bir sürü soru sordular. üst üste sordukları abuk subuk sorulardan iyice bunalmıştım. adeta timsahların içinde minik ceylan bambi gibi hissedip her an ağzımdan laf kaçırıp kendimi ele veririm korkusuyla kıç çatalımdan süzülen terler anüsüme doğru ilerlerken neyse ki self control şarkısı çalmaya başladı da fırsat bilip kendimi dans pistine attım. çok fazla yeşilçam filmi izlediğimden disko hits 80'lere fazlasıyla aşinaydım bu yüzden katiller de ağlar filminde banu alkan'ın memelerini güç bela örten ve iç çamaşırlarını cesurca sergileyen sarı bir elbiseyle yaptığı erotik dansı yapmaya başladım...

o an zirvedekiler benim +18 wap erotik kısa videolar gibi dansımı görünce tahrik olmuş olacak ki birden ortalık karıştı herkes birbirine girdi. biri ordan ah diyor, öteki oh diyor, beni gözüne kestiren bayanlar ise baş döndüren dolgun saçlarımdan çekiştirip akıllarınca fantezi yapıyorlardı. işte beklediğim reaksiyonu fazla uğraşmadan tetiklemiş, yüce allah'a zirvelerde dönen ahlaksızlığa dair kanıtı canlı yayınla sunmuş, taarruza geçip tüm sikişlere dur demeye hazır ve nazır hale gelmiştim.

salih'i yanımda götürmemiştim ama zirvenin yapılacağı adresin konumunu whatsapp üzerinden gönderip, takkemi ve misvakımı getirmesini emretmiştim. kimseye çaktırmadan gidip, tuvaletteki camı açmış salih'i kimseye görünmeden içeri sokmayı başarmıştım. takkemi getirmesini istememin sebebi diplerde sürünen imanımı yeniden evliya seviyesine ulaştırmak, misvak istememin sebebi ise olur da hz yusuf yakışıklılığıma dayanamayıp dudaklarıma yapışırlarsa dişlerimi fırçalamaktı. salih tuvaletten fırlayıp takkeyi bana doğru attı, takkemi takar takmaz michael jackson gibi başımı elimi koyduktan sonra öne eğip haaa dedim.

zirvedekiler ''bu bir kuş, bu bir uçak, hayır bu etuuuuuu'' diye bağırıp korku içinde erken boşalmaya başladılar. bi kısmı secde edecek gibi oldu ama rüku esnasında taş kesildiler. dansıma kaldığım yerden tüm hızıyla devam ederek alayını kalp gözümle değişik pozisyonlarda taşa çevirdim. tam üstümüzde mission accomplished yazısı çıkmıştı ki birden ahlak masasından polisler kafenin etrafını sarıp megafondan ''etrafınız sarıldı eller ve donlar yukarı'' dediler. pantolonumu güzelce çekip, elimi kolumu sallayarak dışarı çıktım ve gerisi sizindir deyip ifade vermek üzere ekip otolarından birine bindim...
görsel
Sözlük zirvesi adı altında grup seks yapıyorlar azizim.
(bkz: allah belanı hoca selanı)
Dur diyorum.
Millet zirvede. Yükseklerde. Adrenalin bol.
Palyaçoyu kim siker?
Okumadım ama trollüyordur büyük ihtimalle. Evet.