bugün

açlık. bu saatte birde. açım sözlük.
doğasına yabancılaşmak.
yarın okul olması. ve sabah 8' de evden çıkmam gerekliliği.
Ayaklarımın üşümesi.
hiç beklemediğim bir anda gelen ciddi ve tedavisi zor bir sağlık sorunu akabinde gelen ara ara dibe vurduran depresyon ve o lanet depresyondan çıkamamak. neyse buna da şükür en azından hayattayım bile diyememek.
sınavlar dolayısıyla tüm arkadaşlarımın ders çalışırken benim burada laf karalıyor olmamın içime kurt düşürmesi.
Yarın sınavım var ve sözlükten çıkamamam, çıkmak istememem.
finallere çalışmak.
onumdeki biyokimya gorunumlu fizyo notu ve notlarin daha nicesidir.
yakın zamanda eğitimime yine ailemin dünya kadar para akıtacak olması. gitseydim bi itü'ye falan en beleşinden, eğitime gidecek paraylada şimdi altımda araba olsaydı, gideydim sağa sola kayak yapmaya fenamı olurdu. beleş iyi üniversitelerde okuyup ailesinin durumuda normalin üzerinde olanlar! amınızakoim hepinizin lan!
fsm koprusunun uzerinden gecerken 3g'nin gidip gelmesi. gidip gelmesi derken?
Bizi mutsuz eden en büyük etken entrylerimizin sürekli olarak silinmesi bize ve entrylerimize değer verilmiyorsa yazarlıklarımız alınsın elimizden.
susayıp hımbıllıktan gidip alamamak. finallere az bi kala hala çalışamamak.
yarın sınav olması ve büyük ihtimalle de kalacak olmam.
an itibari ile ergen kız kardeşim facebook hastalığından ötürü bir diğer kardeşimden azar yemesi. Arkadaş bizde ergen olduk biz de çocuk olduk, lakin 90'dan sonraki kuşak tam anlamıyla özürlü gibi davranıyor.
kahvem bitti, bir daha mutfağa gidip aynı işlemleri yapamayacak kadar halsizim o nedenle biraz bekleyeyim de belki biri içeri girer ve bana kahve yapma nezaketinde bulunur.
liseyi ozlemek.bu mu universite dediginiz , ortam soguk hic bu kadar sikilmamistim.
*bir zamanlar kankam dediğim kişiye (gerçekten öyle düşünüyordum ama) sonradan ilgim olduğunu fark ettiğimde her şeyin çok geç olması

*onun da bu durumu fark edip beni inatla süründürmeye çalışması

bonus: 3 gün sonra finallerin başlıyor olması ve benim bir bok bilmiyor olmam
kaç gündür sınava çalışacam diyip çalışmaya bir türlü başlayamamdır. Ahh ah hep onun yüzünden, neden değer veriyosun olum bu kadar bir kıza tekmeyi yiyince kalıyorsun işte böyle afferim bana.
puding olmaması. olan pudingin son kullanma tarihinin geçmiş olması.
kızların tripleri.
tam olarak cok uykumun olmasidir. hep uyumama ragmen nasil boyle cok uykum olur dusuncesi beynimi kemiriyor.
finallerin başlaması.
dota 2'de afk lar yüzünden defalarca yenilmem. yeter lan ruslardan bıktık.
ıcten pazarlıklı ınsanlarla ıc ıce yasamak.
yapmakla yukumlu olunan seyler,mecburıyetler,ayıp olmasınlar....