bugün

yurdum abazanları sizi, velhasıl 'abuzer' leri.

bunu ben söylemiyorum, nick altından ya da özel mesaj faslıyla her gün rahatsız ettiğiniz, kadın yazarlar söylüyor. bir bakın, bir çoğu aynı dertten muzdırap.

ulan, şurada dahi, utanmanız hayanız kalmadan önünüze gelen ilk 'memeli'ye hallenmeniz akıl alır gibi değil. hatta ismim sadece yabancı bir isim diye, kadın mı erkek mi olduğumu kestiremeyip ufaktan ufaktan hallenmeye çalışan gerzekleri gördükçe çok fena gülüyorum.

ben söyledim ve bir kez daha söylüyorum, bir çoğu son altı aydır, ciddi bir ilişkiye girmemiş. hayatında hiç bir kadın olmamış. tek alternatif olarak da, ya sanalda, telde, ya da otobüste, dolmuşta önündeki 48 yaşındaki kadına haleenişleri.

tam bir odun bir çoğu, tam bir abazan. sosyal paylaşım sietlerinde, arabalı gözlüklü, ve iğrenç vücutlarını göstererek, çekici olduğunu zanneden bir çok kişi, millete yapışıp, sizin kadar güzel bir kadın görmedim yemin ediyorum dahi yazabiliyor. çok fazla şahit oldum, hatta isteyen yazar fake bir nickle deneyebilir, sonucunu göreecktir. ecüc mecücten az biraz hallice gerzek bir kıza dahi, salyalı ağızlarla yazdıkları söyledikleri, bayağı laflar bile sadece beni iğrendirmeye yetiyor.

zaten her gün istisnasız elini siken bir kişinin ibiş ve sapkınlık ikiliminde olması çok olağandır.

bu abuzer lerin büyük bir kısmının huyu birbirini avuçlamaları, ensest tacizleri, ya da mastürbasyon yaparken yere ayna koyup götlerine hallenmeleri.

iğreniyorum bu ve bunun gibi sebeplerden çoğunuzda. bırakın bu saplığı, işi sepiriye vurduğunuzu sanıp abazanlığınızı, abuzer liğinizi gizlemeye çalışmayın. ya adam olun, ya da siktirolun. göründüğünüz hal, ya da olduğunuz gibi görünmeye çalıştığınız hal, çok çok iğrenç. kendinize gelin.
(bkz: olmamış ki bu)
güncel Önemli Başlıklar