bugün

bu Sözlükte küfür cinsel icerikli yazılar pirim yapıyor
farkında mısınız?
Son okuduğum entrylere göre sözlükte kızlar erkeklere yazıyor. Yok köfteler yapayım yok börekler açayım falan. Hadi rastgele. *
Tom iyi biri iken jerry gıcık ve sinir bozucudur gerçeği.
ülke boku yemiş.
lahmacunu elle yiyen bir kızla sevgili olmak istemeyen ne kadar çok erkek varmış.
sanırım ayaklarıyla yiyenlerden hoşlanıyorlar.

(bkz: iğrençsiniz ibneler)
insanların kötü davranışlarının birbirlerini etkileyip gittikçe kötüleşmeleri ve buna vurdumduymaz davranmaları alışmamak duyarlı olmak gerekli.
Bir şeyi ne kadar çok istersen o şeye çok yaklaşıyorsun, ama o şeyi kaybetme olasılığın daha da yükseliyor.
ısrar değil, arkasındaki arzudur. onca evrimin arkasında da olan güç budur. see ya.
doğa en akıllıyı en güçlüyü en güzeli siker atar sadece çalışana bir şey yapamaz.
Amma ateist varmis.
kazanmak güzelde, kaybetmek daha güzel sanki. kazanmak rehavet, kaybetmek yeni hedefler gibi. kazanmak mutlu olmak, kaybetmek azmetmek gibi.
kimse kimseyi anlamaya çalışmıyor.
"yalnızım" "dost"larım diyen ibrahim tatlıses...
Bazı yazarlar "bak ben eksiledim, okudum beğenmedim vs vs vs." Demek için önce açık oyluyor sonra ise eksiyi basıyor. Bakıyorum ne oylanmış diye ve gördüğüm tek eksi. Sadece gülümsetiyor. He iyi aldım mesajı sen eksiledin sağ ol.
Bir kadın akşam saatlerinde tenha bir sokakta başka bir kadın görürse rahatlıyor ve huzurlu yürüyor. Eğer bir erkek görürse endişe duyabiliyor. Iyice tipini inceliyor. Elinde ne var , bakıyor mu ? Diye.
Demek ki neymiş? Kadınlar daha masum. Daha zararsız insanlarmış. Erkekler suç oranı daha yüksek canlılarmış.
Şu an emin oldum birisi karmamı düşürüyor. Kaç gündür takipteyim. Tamam power ranger çok sevimli ama sinirim bozuluyor bak. Birinin bana garezi mi var ulan? Varsa söyle yani. Nickaltımdaki yazılar aniden uçar sonra aynı başlık altında başkasına bir şey olmazken ben suçlu olurum. O allah'ın cezası karma. Umurumda değil cidden sadece sinirim bozuluyor. Varsa derdi sorunu olan adam gibi söyler. insan olun be. Derdim oy vs değil garez varsa filan bak tövbe yarabbi.
hedefini belirleyen kişi hedefi ile dalga geçileceğini düşündüğü için, ulaşana kadar " çamaşırlıkta arka da asılı çorap " muamelesi yapıyor.
Fotoğrafta bir insanın çirkin çıkması " ters yansıma " olayından. ve devasa bir fark oluyor. genel de selfie çekinirken oluyor.
Yazar gibi yazar (bkz: richie pich)
Ya daha yeni duydum.

Zooloji, hayvan bilimiyse zoo` da hayvanmis.

(bkz: yaran tespitler)
küp şekerin küp şeklinde olmaması. dikdörtgen onun her tarafı.
bugün facebookta kendilerine ithafen 'maşallah oğluşuma takdir aldı, canım kızım iftihar belgesini kazandı, çocuğumun karnesi hepsi pekiyi' yazılan çocukların büyük bölümü 15 sene sonra iş bulmak için takla üstüne takla atacak. kimi part time işe girecek kimi üniversiteli garson olacak.
(bkz: welcome to turkey)
görsel
türkiye'de türklerin ikinci sınıf vatandaş konumuna düşürülmesi.
iyi insan olmak suistimal edilmek demek.