bugün

sözlük yazarlarının sıçma anılarıdır. gerçek sıçma. mecazen değil.

1- bir gece nba maçı izliyorum, lisedeyim. saat 4 filan. birinci çeyrek bitti. dedim ben bi sıçıp geleyim maç başlamadan. bi geldim, üçüncü çeyrek başlıyor.

2- üniversitede sabah derse geldik, henüz hoca gelmemiş. benimki fena bastırdı. dedim hoca gelmeden ben bi sıçıp geleyim. ikinci derse zor yetiştim.

3- bu en acıklısı... 18 yaşındayım, bir kız var hoşlandığım. aynı zamanda seks yapma ihtimalimin olduğu bir kız. zaten o yüzden hoşlanıyorum. o dönemlerde de seks çölde su gibidir, bilirsiniz. neyse evine gittim bir akşam, yemek filan yedik. gece geç oldu. gitme burada kal dedi. hay hay dedim, aynı yatağa yattık. ben kıyafet getirmediğim için mecburen boxer ile yattım. saat sabah 5 oldu ben 1 dakika bile uyumamış halde gözlerim tavanda bekliyorum. afedersiniz acayip erekteyim. arada kıza değiyorum, dokunuyorum filan ama cesaret edemiyorum bir türlü. sonra sabah ezanı okunup da hava aydınlanmaya başlayınca ben sinirlendim. ne uyudum ne sikiştim bu nasıl iş amk dedim, çektim kızı kendime. başladık sevişmeye. ama garip bir his var içimde. karnım davul gibi olmuş, gurul gurul gurulduyor. kış günü boxerla yatınca alttan aldım tabi soğuğu. gümbür gümbür bastırıyor. neyse ben gençliğin de vermiş olduğu amatörlükle 1 dakikada filan boşaldım, tuvalete gittim. kız zaten "bu muydu amk" tribine girdi. gençlik amatörlükle birlikte korkunç bir abazalığı da beraberinde getiriyor allahtan. ben temizlendim ancak hala sikişebilir haldeyim. öküz gibi abazayım yani. yalnız bir sorun var; karnım patlayacak... altıma sıçacağım neredeyse. ve biliyorum gürültülü, bol osuruklu geliyor. 1+0 stüdyo dairede de tuvaletin bitişiğinde kız yatıyor. sabahın 5'i ölüm sessizliği hakim. ben bir sıçmaya başlasam kız "bu nasıl bir hayvan çıktı anasını sikiym" diyecek. ben ucundan azıcık osursam rahatlarım diye düşündüm ama o da olmuyor, osursam sıçacağım amk. neyse abi 3-5 dakika sonra bu halde çıktım tuvaletten. kıza bir posta daha atmam lazım. hem şanım için, hem kızı memnun etmek için... çektim kendime tekrar. kız kikirdiyor. birden gurul diye bir ses... bir dakika canım dedim, lavaboya gittim. ananı avradını sikiym resmen kramp girdi mideme. iki büklüm kaldım. bırak sikişmeyi yürüyemiyorum neredeyse. lan sıçsam içimden ejderha çıkacak. kıza travma yaşatmak istemiyorum. sikiş arasında sıçmaya giden birisi olarak anılmak istemiyorum. zaten ergenim, her şeyden nem kapıyorum. bunları düşüne düşüne çıktım tekrar tuvaletten. sıçmama kararı almıştım. kızın yanına yattım, yorganı çektim üzerime, arkamı döndüm cenin pozisyonunda. kız muhtemelen hayal kırıklığına uğradı ancak yapamazdım. yo dostum yo, öylesine bir sıçışa az evvel seviştiğim bir kız şahitlik edemezdi. neyse aradan bir kaç saat geçti ve kız haydi çıkalım dedi, ders saati gelmişti. ben ise sen çık canım ben gelmeyeceğim dedim. kız peki dedi, çıktı evden. koşarak tuvalete gittim. öyle bir sıçtım ki, öyle gürültülü patladım ki içimden "iyi ki sıçmamışsın amk evladı" dedim kendi kendime... şu an o kız beni kötü sevişen birisi olarak biliyor olabilir. ama en azından öküz gibi sıçan birisi olarak bilmiyor. böylesi daha iyi.
Babamın cebimden düşen sigara paketimi bulması.