bugün

mutlu ama sinirli.
evde yalniz ve endise icindeyim. Annemdemi terk etti beni??
şu kediyi yaktıkları vidyoyu izledikten sonra sikilen ruh halidir. vay amk motorlu testereyle kafa kesme görüntüleri izlediğimde bile bu kadar etkilenmemştim.
az önce resmen sınıfta kaldığımı öğrendim. 5 ders var, 4'ü açıklandı. 3 DD, 1 dc var. burs gidiyor, aynı sınav stresine bir daha girmek var, yıl boyunca 3 saatlik dersine sadece 1 saat girip önündeki bilgisayardan kitabın pdf'ini okuyup da bütünlemeden 25 üniteyi soracak onun bunun çocuğu var, aileye anlatması var, başarılı olamamak var.
o kadar da kötüyüm işte. o... çocucuğu hocalar sizi!
44 ten kalan lise öğrencisi gibiyim. Kırgın, üzgün, isyankar.
Hissizim.
Kanalizasyona atılmış sümüklü mendil gibiyim; Her bi tarafım bok.
an itibariyle paslaşılan hatunun yanındaki güzel kızları görmüş kadar heyecanlı. * *
sanırım ciddi ciddi depresyondayım, günlük koşuşturmanın içinde bişey anlamıyorum ama akşam eve gelince oluyor ne oluyorsa... bi kahve yapıp biraz kaybedenler kulübü izleyeyim, işe yarar belki.
param yok mutsuzum.
melancholy mandir.
şaşkin ve yalniz!
kabız. *
işte ben böyle bir hal içindeyim
aslında derin keder içindeyim
bazen bilmeyerek ne yaptığımı
iyi kötü güzel çirkin her biçimdeyim
bazen isyan edip yalnızlığıma
sana karşı ince bir sitem içindeyim...

http://www.youtube.com/watch?v=FbQ3_btADc8
bu saatlerde iyidir. birazdan uyuyunca tavan yapıcaktır.
hiç bir yere ait hissedemeyen, gitmek isteyen ama neresi olduğunu bir türlü bilemeyen, mutsuz da değil sanki ama eksik ve yorgun.
Makyajımı silmeye üşeniyorum.
ruhsuzluk.
makyajını bile silmeye üşenen insan olarak yalnız ve sıkılmış.
duygusuzlugun dibinde ne kendi ne aile ne de sevgili yok aklında.
hiçbir yere gitmiyor,çünkü hiçbir yerden gelmiyorum.
kahve çekirdeği koyuluğunda yalnız.
köpekbalığını kovalayan çılgın hamsi.
cok halsizim yerimden kimildayamiyorum. Gozumu zor aciyorum. Ustumde oburluk var, midem kaziniyor ama yemek hazirlamaya ve yemeye halim yok.
Ve cok usuyorum.
Ruhum 25 tane kamyon şöförünün altında kalmış gibi.
güncel Önemli Başlıklar