bugün

geçmiş yaşamda kim olduklarının veritabanı.
evet sözlük geçmişimde italyada rimini de bir tek katlı bahçeli bir evde yaşayan bir erkektim, mesleğimi hatırlamıyorum. 2 kızım 1 oğlum vardı. sene 1600 lü yıllar.

edit: kime sorsak yok stalindim yok hitlerdim yok prenstim evet amk bi tek biz normal halktık zaten.

edit: hataylılar yazmasın. *
Böyle s.kik bir hayatı yaşadığıma göre, önceki hayatımda şerefsizin biriydim heralde.

Neyse, bi sonrakinden umutluyum ama. *
Büyük ihtimalle feminist ve özgür bir kadındım. ilk başlarda erkeklerle ilişkilerim oluyor ancak duygusal bir bağ yok. Sonrasında ise bir kadına aşık oluyorum ve mutlu bir şekilde küçük evimizde yaşıyoruz. En büyük mutluluğumuz ise şarap ve dondurma ikilisi. 4 tane kedimiz var, çocuklarımızmış gibi davranıyoruz bu yavrucaklara. Hayat devam ederken ben onu bir başka kadınla aldatıyorum. Sonrası ise malûm kedileri o alıyor. Bunu kaldıramayan ben, intiharda çare buluyorum.

Kedi kedi kedi.
toplanın lan anlatım, ben kıbrısta sehıd olmusum, dogdugumdan berı sırtımda kıbrıs harıtasına benzer bır dogum lekem var, bılenler bılır adana ve hatay bolgesınde coktur bu durum, kucukken sılahtan korkarmısım, evın ustunden ucak ve helıkopter gecerse eger kendımı karyola altına atar benı vurma dermısım 4 5 yaslarından sonra durmus. bıde benı konusturmuslar ıste kıbrıs anlatmıs savası falan.. taramıslar benı amk helıkopterden.