bugün

(bkz: altın bozdurur gibi kızlık bozdurmak)
"yatağa şevhetle uzanmış dudaklarımın dudaklarında dansına eşlik ederken hoyrat elleri bedenimin her yerine dokunup ateş gibi yakıyordu dudaklarımdan ayrıldığında ağzımdan istemsizce çıkan devam et cümlesi daha tamamlanmadan boynumun ve kulak mememin emilmesi ile ona duyduğum istek daha çok arttı. elleri fındık kadar irileşmiş meme uçlarımı sıkıştırırken gögüs kafesim hızla inip çıkıyordu, ona dokunmak istiyor lakin arzularım beni hareketsiz bırakıyordu boynumdan yavaş yavaş aşağıya inen dudakları ile birlikte eteğimin belime kadar sıyrılması ve aç kurtlar gibi kadınlığımı emmesi ateşimi daha çok yükseltti istemsizce içimde istiyorum derken o an bakire olduğum umrumda değildi. bacaklarımdan süzülen alev onun dilinin her temasında beynimi saf dışı bırakıyor bacaklarımı bedenine daha çok sarmama neden oluyordu hafifçe yukarı uzanıp dudaklarımı emmeye başladığında içimde ilerleyen sıcaklığın kavurucu ateşi benim kendimi daha çok teslim etmeme neden oluyordu çığlıklar içerisinde orgazm olurken gözlerimin içine bakan bir çift göz ile aynı anda gülümsedik. kadını olmuştum. o an hiç bir şeyin hiç bir anın hiç bir bedenin önemi yoktu ve biraz dinlendikten sonra bu muhteşem deneyinimi yeniden yaşamak istedik...."

korkmayın lan ben erkeğim ama adam olan bir kadına tam da böyle davranır....
güncel Önemli Başlıklar