bugün

harun abi diye mesaj atan tipler. mesela ben harun abiysem uzak dur kaşıntın mı var? değilsem niye sinir etmeye çalışıyorsun ne yapayım kukumu caps mi yapayım amk.
lisede 44 te bırakan hocalar
iftira atanlar
yalan söyleyenler
ana babasına saygısı olmayanlar
her kıza bakan ama kız kardeşine laf söyletmeyen erkekler
yavşaklar
yalakalar
kezbanlar...
başkalarına yalaka olup, benim yanımda aslan kesilen sümsük(burada birisine fena laf sokuyorum, dün kendisine de soktum. rahatım) ve bunun türevleri.
akpliler.
barzolar. krolar.
Hıyarlar, ibneler, kevaşeler, kezbanlar.
muhalefet . seçim mağdurları .

kaybetmeyi sindiremeyenler atatürk dedikleri gazi mustafa kemalin getirdiği seçme seçilme hakkını şimdilerde kabul etmeyenlere.

komunistlere bölücülere iki yüzlülere kansızlara şerefsiz ve haysiyetsizlere .

iktidarlar tarihinde bir ilki başaran ve 2.800.000.000 ağaç ve fidan diken başbakana 50 ağaç kesti diye çevrecilik dersi vermeye kalkan müptezellere .

sıfırları iyi sayalım lütfen !
kulaklıkları tam anlamıyla davul çalmak için tasarlanmıştır. davuldaki o kirli sesi, çatlamaları alır sise temiz güzel bir sound verir. bu arada kulaklarınızın yüksek sesten zarar görmesini engeller.
uyarı: bu kulaklıkla yolda yürüyüp müzik dinlemeye kalkmayınız.
buradaki çekik gözlü kardeş tüm özellikleriyle aktarmış: http://www.youtube.com/watch?v=J6bEVMS1m2A
dediğim dedik, çaldığım düdük tipleridir.
inat damarı ameliyatla alınmalı bunların...
çok şey bildiğini iddia edip hiçbir şey bilmeyen tipler.
balyajıynan kanyon avm de mahalle baskısı yapan tiplerdir, yani genel olarak içi boş ulusalcılar da denebilir.
bakanlar. ama badem biyikli olanlarindan.
ana kuzusu, kendine güvenmeyen, silik, tembel, yalancı, fırsatçı tiplerdir.
öğretmeyen öğretmenler öğretmiş gibi yapan öğretmenler.
bir görüşe körü körüne bağlanıp laf söyletmeyen tiplerdir. ufak bir şey deyince hemen tartışma çıkartır köftehorlar.
Saygısız, dünyada tek kültürlü kendisini sanan, bulunduğu konumu hazmedememiş insanlar. Ben hep bilmemenin değil, öğrenmemenin ayıp olduğunu düşünürüm. Kendi bilgimi paylaşır, insanlardan eksiklerimi hatırlatmalarını beklerim. Ama vasıfsızın biri gelip hede hodo yaparak bilmişlik taslamaya çalışınca tüylerim diken diken oluyor. Bir insan gerçekten bilgi sahibi ise bilgisini paylaşan insana gelip "şu kaynakta bu bilgi bu şekilde. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?" der. Ama cahil insan zor. "Sen git öğretmenlik yap araştırmacılık senin neyine." Der. Yüzlerce kitap okuyup cehaleti paçalarından aka aka gezmek tam olarak budur.
- seks sırasında yaşanan diyaloglar
- bakire olmayan bir kızla evlenmek
- sevgilinin daha önce başkasıyla seks yapması
- seks bla bla
- bla seks bla

gibisinden başlıklar açan liseli ergen tayfası... seks demiş miydim?
1-Sevme ama saygı duy
2-Olmasaydı olmazdık
3-Baban kimdi bilemezdin
4-Sevmiyorsan onun sayesinde

Yeter mi.

geçmişe takılı kalmış, kendi varlığından bi haber, kişilerle kavramları ayırt edemeyen öz saygısı olmayan tiplere kıl olurum yani.