bugün

burger king yada mc donaldsa gittiğimde yemeğim bittikten sonra artan ketçap, mayonez,hardal vb. sosu kolamın içine boşaltıyorum.tuzuda döküyorum.bikaç tane patates kızartmasını pinçikleyip onuda ekliyorum. Yetmiyo ıslak mendilimin suyunu sıkıyorum, peçeteyi buruşturup içine atıyorum.Pipet yardımıyla hepsini bi güzel karıştırıyorum ve içiyomuş gibi yapıp arkadaşlarımı iğrendirirken güldürüyorum.bunları yaparken çok eğleniyorum.
şunun gibi başlıklar açmak: (bkz: sevgiliyi üzerine işetmek).
yıllar yıllar önce içinde tang yaptığım sürahinin içine karıştırdığım kaşığı düşürmüş sonra da elimi nerdeyse dirseklerime kadar sürahiye sokup almıştım ...sonrasında da herkes içmişti o iğrenç şeyi.ben hariç tabi...
Uludağ sözlüğe bulaştım ve 444 entry girdim. düşününce iğreniyorum bazen.
sümüklü mendilimin resmini çekip tam da hararetlice açıklama yapan arkadaşıma yolladım, yanımdakine ağzım çiğnemekten bulamaç olmuş lahana sarmasıyla doluyken açıp gösterdim bunu yapıyorum yine ara ara, herkesin içinde geğiriyorum sürekli ama afedersiniz diyorum sonra, seslerinden rahatsız olduğum için alt kattan sokağa yayılmış düğün kafilesinin üstüne tükürdüm sinsice. Buldukça ekleyeceğimden şüpheniz olmasın lütfen.
gaza gelip yazıyorum. kendi bokuna bakıp masterbaston yapmak. var mı daha ötesi, daha yaratıcısı? esen kalın efem.
Çiğ sucuk seviyorum ben. Herkesten gizli gizli yiyorum. Pişmişimi sevmiyorum. Bi de kuruysa böyle. Üfffff.
koltuk altımı koklamayı çok severim.