bugün

sarhosken yapilan eylemler unutulurmus. itiraf ediyorum ben herseyi en ince ayrintisina kadar hatirliyorum.
zamanında hiçbir şeyin kıymetini bilememişim bir kaç ay kadar da olsa ne kadar mutluymuşum oysa şimdiyse yine yalnnızım her an dokunsan ağlayacak kıvamdayım ölümcül bir hastalığa yakalanmak istiyorum .
itiraf ediyorum: eğer ki sevgilimle aynı sözlükte yazıyor olmasaydık, daha açık itiraflarda bulunabilirdim.*
babamı kandırdım. bir ayakkabının indirime girdiğini ve 85 lira olduğunu söyleyip kredi kartını aldım; akabinde 145 liralık ayakkabı satın aldım. allah belamı versin, ellerim kırılaydı da almayaydım.
salı günü sınavım var ve ben behzat ç.'yi izliyemiyeceğim için üzülüyorum.
en güvendiğin adam bile sahte çıkabiliyomuş klişesinden nefret ediyorum ama öyle. bi de şeyi hiç anlamıyorum kızlar arasındaki bu kıskançlık niye off ben kendi halinde yaşayan bi insanım bulaşmayın bana. o değil de bu yıl pek bi ağır geliyo yokluğu hergün aramakla aramamak arasında gidip geliyorum ve bigün arıycam diye korkuyorum. aramam di mi sözlük yok yapmam.
ha bi de en yakınımdakine şu an sinir oluyorum öyle böyle değil. son olarak en yakın arkadaşların hatta kardeş gibi olanların bi gün birbirine aşık olmasına çok kızardım, sanırım artık kızmıyorum en iyi onu tanıyosun sonuçta elin adamına aşık olana kadar di mi. ama kaldıramadım hala hazmedemedim be sözlük ama canım ciğerim işte. amaaannn uyuyorum ben.
migrosta 99 kuruş değerindeki kolayı sırf 1 kuruş para üstü istemek için alıp kasada "bana ne arkadaşım, ben paramın üstünü alırım. 99 kuruş yazmasaydınız o zaman bu benim suçum mu? şikayetçiyim, beni ilgilendirmez; paramın üstünü istiyorum!" şeklinde yaygara çıkartıp o parayı almayı başardım. kapıdan çıktığımdaysa önce havaya hafif bir şekilde bıraktım, ardından gururla tekmeyi attım, mükemmel bir duyguydu.
bugün yazarlıkta ilk günüm ve bir türlü başlık nasıl açılır öğrenemedim. *
aşık oluyorum sözlük hem de sınıf arkadaşıma. ben böyle şansı.
bunu kendime bile yeni itiraf ettim sözlük. fırından yeni çıktı yani...

bana bir sürü kız yazıyor lan. okul başladığından beri kabul etmemeye uğraştım ama 2 haftadır falan gayet yüz verir oldum...**
itiraf bu değil tabii ki, bununla ilgili...

kızlar facebookumda yazan şiirleri üstlerine alınıyorlar lan. çok komik hacı. kabul etmedim bu kadar zaman ama kızlardan resmen karşılık geliyor kendi duvarlarından. olum yazık yaa. ben mi ümit verdim diye düşünüyorum ama yok. kendi kendilerine bu ne gelinlik güveylik...*
işin kötü tarafı ben de bir kızdan hoşlanıyorum galiba. hazır kış da geliyor tam mevsimi. onun duvarlarındaki şiirleri de ben üstleneceğim nerdeyse. ahahahah kanka çok komik bir hayat yaşıyorum yaa. yarında vizeler başlıyor. ders çalışacağım ayağına bir sürü insanı sattım ama 4 günde bir tek türkiye türkçesi gramerine adam gibi çalışmışım. ilk sınav halk bilimi. güzel güzel çakılır...*
adını vermeyeceğim bir sözlükte insanlar bana bayılıyor ama burada kendimi yalnız hissediyorum. ayrıca ateistim ve halen çarpılmadım.
sözlüğü ilk açtığımda "ben" penceresine bakıyorum. yeni artı varsa yazasım geliyor. yoksa çıkıyorum. bak şimdi yine çıkıyorum. iyi geceler sözlük.
ben artık çevremdeki kızlara sarraflık yapıp, akıl vermekten bıktım diyebilirim. hep dostları oldum, ilk tanıştığım da bile dost şekliyle yaklaştım, intiharlardan çevirdim hayat felsefelerini çizdim iddialıyım ve sarraf olarak görüyorum kendimi. ama her zaman kötüler kazanıyor ilişkilerine bile ben akıl verdim biz iyiler ? biz napıyoruz sadece akıl verek başkalarının hayatlarına olumlu yön çiziyoruz ama o it çakallar napıyor kızı götürüyor. burda abazanlık olsun diye yazmıyorum götürüyor falan ama her zaman ben kızların yanında öyle kaldım ve ilişkilerimi öyle kurdum benim felsefelerim üzerine hayat kurdular ve ben bundan bıktım artık bende nabza göre şerbet vereceğim !
o kadar salağım ki sevdiğimi yoktan yere üzüyor ağlatıyorum. o kadar iyi ki beni hala seviyor.

o kadar çaresizim ki 3 saattir içiyorum.

o kadar yazı yazdım sonuç değişmedi: salağım.
sözlük mc donaldstaki kasiyer kız çok güzel her seferinde kendimi rezil etmeyi başarabiliyorum nasıl mı gidiyorum onun baktığı kasaya gözünün içindeki gülümseme beni alıp götürüyor uzaklara siparişi verirken ne ingilizce ne de bulgarca konuşabiliyorum karışıyor he bu arada kız türkçe bilmiyor.
yaklaşık altı saattir fallout oynuyorum. ve hala oynamak istiyorum. ne yaptın hacı diyceksin ama elimde değil tahrik oldum bi kere. pişman mıyım? tabi ki hayır. insanlar uyanmaya başlarken ben uyumaya gidiyorum hadi allah rahatlık versin.
http://fizy.com/#s/1m2lvv sabah sabah içilirmi ?
he içilir. sabah akşam içilir. parasını kendin kazanırsan içilir. vardır bi sebebi. marketteki kız soruyo bana her sabah? abi hayırdır sabah sabah ne bu diye, her gün soruyo. kızı kırmak istemiyoruım aha buraya yazdım. yaa var bir sebebi karışma, karışma bana.
itiraf ediyorum:
bazen kendimden nefret ediyorum.bi cümleye takılıp geceleri uykumu heba edebiliyorum.
bazen insanlardan nefret ediyorum bi cümleyle hayatımın orta yerine kezzap dökebiliyorlar.
bazen işimden nefret ediyorum, bi cümleyle insanların evindeki tüm eşyaları haczetmek zorunda kalıyorum.
bazen ailemden nefret ediyorum bi cümleyle bana kendimi hapishanedeymişim gibi hissettirebiliyorlar.
her zaman "bi cümlelerden" nefret ediyorum,herşeyi berbat ediyorlar...
canım yanıyor sözlük ama bunu okuyup bana acımayın sözlük..

isim altımda sadece 3 enrty var. kimseden enrty istemiom, yazmayında. sevenmin yokmuş be sözlük.

diye düşündüğüm bir dönem vardı... ama sevenim çokmuş bunu taksimdeki olayda bir kez daha anladım sözlük... seviyom lan sizi ve tüm insanlığı
iki hafta önce ayrıldığım sevgilimle rutin olarak buluşup saatlerce birbirimize bakıyoruz sözlük.
içim acıyor.
girmeye girmeye youtube şifremi unutmuşum sözlük. hangi adresle üye olduğumu da.. oof yüklediğim birsürü video sahipsiz kaldı. çok üzülüyorum.
evdekileri kandırdım göçüyoruz amasraya...
parti kuracam sözlük valla yeter artık.
pediatri stajındaki tüm hocalara küfrediyorum.
açıktım sözlük. param yok. şu an dilensem mi diye düşünüyorum.