bugün

Merak içini kemirsede bazen öğrenemezsin,soramazsın. Bu da ağır bir sınav olsa gerek.
nolucak lan benim halim.
kafam yine taşak gibi.
Dünüm yarınım için spoiler haline geldi.
(bkz: melaba)
ev arkadaşım sarhoşken sigarasından çalıyorum. evet.
Evlenmek istiyorum. Evde kaldım erkek başıma.
Sakalsiz halim. Nasılım pampalar.
görsel
insanları dış görünüşlerine göre ayırt etmezdim önceleri yanlış bulurdum.Ama sevgilim sen gittikten sonra değiştirmeye karar verdim fikirlerimi madem hislerim kaldı sende o zaman bende herkesleşirim kendime yabancılaşırken.Tüm kapıları kapatmalıyım sana dönmeme dair,hoş ne kadar dönersem döneyim sen istemedin beni istemezsin de .Fotoğraflar kaldı bizden geriye.Bir de senin oradan buradan bulduğum fotoğrafların var elimde ,saplantılıyım sanırım .
Itiraf etmem gerekirse sozluk sadik bi insan degilim. Cunku cok fazla secenek var. Hepsinin ayri ozelligi var. Yokken hic istemiyorum birini ama hayatimda biri olunca diger secenekleri de denemek istiyorum. Asik oldugumda baglaniyorum ama haketmedigi bi ufak davranista ayrilip baskasiyla takiliyorum. Imtihanim bu sekilde. Hayir diyemiyorum bunu ogrenicem ama bu kurtulusum sinavdan aa amip gecms olcam
yalana inanırım. yeter ki bana gerçek hissetirsin
proje kasıyorum.
Kafam güzel yaşamayı seviyorum.
hala malmışım.
bana bedava içki gözüyle bakılıyor. üzülüyorum ama çaktırmıyorum.
evdeki son bardaklık kolayı ben içtim evet.
Çok ofkeliyim herşeye herkese kendime. insan ölümlerine seviniyoruz anlık zevkler için yapamayacagimiz şey yok. Sözlükte türkiyenin her tarafından her dusuncesinden insan mevcutken tek kalıp insanlarla doldurmak istiyoruz farklılık istemiyoruz farklı bulduğumuzu otekilestiriyoruz velhasıl elbirliğiyle birbirimizin insani yönlerini sömürüyor kutuplaşmayı derinlestiriyoruz üstelik en çok bize dokunuyor işin sonu kendi irademizle bağlıyoruz gözlerimizi. Ama yolun sonu uçurum hepimiz düşeceğiz yolun sonunda gözleri açmanın bi faydası olmayacak..
Ayıp ya yalniz kalacahimi bile bile soz verdigim bi davete gittim. Yalniz birakmamak icin. Yalniz birakildim. Ve bundan 1 saat sonra haberim oldu. Ayakta dikilmekten ayagim agrimisti.. ustune 1 saat habersiz dikildim. Bana yapilan ayip degil de nedir. Ayip ya..
Dün apple marka telefonum bozulunca idareten samsung note ebesinin bilmemnesi aldım ama alisamiyorum. android'e nasıl alışılır? kafayı yiyecem. ulan her şeyi mi soğuk ve gereksiz gelir insana? hayattan soğudum yardım edin.
Beni sevmedi.
Sınıftan bir erkek bana bir kız hakkında birşeyler söylerken veya sorarken hep kızlar umrunda değilmişçesine tanımıyorum o kız kim diyorum. Halbuki sorduğu kızın öğrenci numarasına kadar ezberimde ve her gördüğümde çaktırmadan bakıyorum. Böylesine kız delisi olduğum anlaşılmasın.
ya geçti diyorum geçti diyorum geçmiyor. yerde iki büklüm ağlarken buluyorum yine kendimi. şunun olmayan çaresini sikeyim yeter.
yağmurlu havalara bayıldığım doğrudur.
görsel

Sey diye guleyim

Ha ha ha.

Olur mu sayin yetkili???? Pesimi biraak sal beni bi ya git sapiklarla falan ugras canim hadi ya.

Edit: girmiycem entry şeytan diyo bütün sözlük içi girmiş her allahın günü sözlük içi entry atmış yazarları tek tek sırala götlerine sok ama değmez harcanan vakte.
inşallah benimle uğraşan kimse allah ona bin katını versin.
yıllardır çalışmak istediğim firma beni yarın iş görüşmesi için mülakata çağırdı. çok mutluyum sözlük inşallah istediğim gibi olur.