bugün

görsel
Dün bize üc günlüğüne misafir olmuş 6 yaşındaki kuzenim, abi biliyor musun senin en çok kullandığın kelime sus Dedi. Farkında olmasam da tahammül seviyem çok düşük olduğu için insanların laflarını ağızlarına tıkmak gibi kötü bir özelliğim var sanırım. Ama onlar da bayıyorlar be.
çomar kelimesinden nefret etmeye basladım.
Açıkçası sözlük, bu yıl değişime uğradığımı düşünüyorum. Eskiden hep arkadaş canlısı olan, herkesle tanışayım arkadaş olayım diyen ben gitti ve yerine kimseye güvenmeyen bir kişi geldi. Zihnimin o kadar kirlendiğini düşünüyorum ki. Sanki dünyadaki tüm insanlar sahtekar ve kötü niyet taşıyor.

Evet herkes bir tarafa ait ama ben bu cephe almalardan inanılmaz derecede rahatsızlık duymaya başladım. Hepimiz birbirimize sıkıca bağlı olmalı ve taraf tutmamalıyız diye düşünürdüm. Olmuyormuş, ortada kalanların aslında karaktersiz olduğunu gördüm.

Tek kalan, herkesle düşman görünenlerin bile bir karakteri varmış. Ama herkesle iyi olan, kaba göre şekil alıyormuş. Bunu bir öğretmenim söylemişti ki, tecrübelerim sonunda kesin olarak doğru olduğunu anladım.

E bencillik de insanın doğasında varmış. Ben bu yaşıma kadar bencil değilim, kendimden çok başkalarını düşünüyorum diye kendimi ayrı bir kişilik sanardım. Hiç de öyle değilmiş aslında, binlerce yıldır insanlar bencilmiş ve bir bildikleri varmış. Bunun boşuna olmadığını öğrendim.

içimdeki beyaz ışık artık grileşti sözlük. Karanlık tarafta doğru sürükleniyorum artık. Eski günlerime de dönmeye tövbe edeceğim sanırım.
mazhar alason'un türk ve hatta ankaralı olduğunu yirmi yaşında öğrendim.
Hayatım boyunca arıların kelebeklerin ilgi gösterdiği bir çiçek olmak istedim ama hep sineklerin konduğu bok oldum.
bir yolunu bulmalı...
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları)
zar tutuyorum .
Siparis ettigim kitaplarim geldi sözlük. Şimdi sira okumakta. Beni mutlu eden tek şey onlar, canlarim. *
bakalım bi rehber buldum caymazsa eğer barselonaya gidebilirim artık.
Az önce elimde kahveyle random sınıfa daldım sözlük. Millet bana kafir misin aq bakışları atıyor. Ama ben tamamen unuttum. Saygısızlık da yapmazdim ve bok gibi hissediyorum nasıl yaptım böyle bir aptallık.
bu da gol değil.

üstelik enayi yerine konduk bu sefer.
Yine aşk acısı çekenlerle dolmuş burası
O yeni sevgilisiyle whatsappta takılıyor burada yazdıklarınızı ben okuyorum lan. Yeter.
Romantik insan ilişkilerine tahammül edemiyorum. Kimsenin karşısındakine yüzde yüz sadık olacağına da inanmıyorum. Hepiniz birbirinizi kandırıyorsunuz ve yalanlara renk takmışsınız vicdanınızı rahatlatmak için. Sizin o beyazlarınız bile benim midemi bulandırıyor.
Tam iyi bir şey olucak hah tamam tamam yeter bu diyorum; olan yine husran.. Bu arada insanlar genel anlamıyla olgun değil. Ne yaptıklarını bile bilmeyen cookk insan var.
Ya ben kendimi mi kandirdim lan!
O mu beni kandirdi!
Sevdi. Gozlerinde gordum. Yesil gozlerinin kahvesini titrerken gordum bizzat gordum. Hareleri dans ederken gordum.
Gozler de yalan soyluyorsa vay halimize beeee.

Bugun bana ulasir sandim. Belki bi "dogum gunun kutlu olsun" der sandim. Ben de sadece tesekkur ederdim. Ama ben o ses tonundan bile ne anlamlar cikarirdim. Ne kadar gun ruyama girerdi bilemem ama her gece dusunecegime eminim.
Ben terk ettim ben gittim ama bi dur demedi. Yalan soyledi. Gittim. Bir dur demedi. bir cabalamadi.

Yine alindim sana da tavsan daga kusmus dagin haberi yok.

Kirdiginin farkindasin ama parca parca oldugumdan haberin yok.
Ha ben cok salagim di mi yicem bu ayaklari. Kusura bakmada siktir git bu kizi sen yarattin eline gozune bulastirdin yedir kendine beni sevdigini. Yedir. Benden hoslaniyosun. Hoslaniyodun. Ben plan yapmadim plan yapan sensin. Arkadaslarin arkadasin sadece bi erkek oldugu icin onlari duydu senle bi ilgisi yok. Tamam bunuda ben yarattim evet. Senin gotunude goklere ben cikardim. Bunlarin hepsini benden daha da nefret et diye yaziyorum cunku nefret et. Burdan arkadasinla konustugunu bilmiyorum sanki ya da twitterdan beni okudugunu. Hatta dun "birak sunu yaa iyce sacmaladi ne ugrasiyosun" dedin arkadasina belki bugun bilmiyorum. Siktir git. Acidigin kadar kotu durumda degilim. Orospulugumdan da eksik kalmadim merak etme. Sende bunu okuyosun malum kisinin arkadasi. Seni gercekten sevmistim. Onunla ilgisiz Alakasiz. Sen dogal olarak onu bana tercih ettin. Neymis ben mantikli bi yolda ilerlemiyo musum? Hahaha. Ya gecen gunde dedigim gibi arkadas olarak gorup sonra sikmeye kalkan ben miydim seni??????? Soyledi mi arkadasin sana bunlari ona anlattigimi. Hani diyosun ya umrumda mi saniyosun diye. Evet umrunda. Hemde deli gibi. Biraz konus elde ettigini sansin falan mi dedi sana bunu okuyan arkadasi? Ismini soylemiyim aramizda kalsin. sen bana saygi duymadin ama ben sana hala saygi duyuyorum. Elimden tutuyolarmismis. Ama kusura bakma biri de beni o kadar doldursa bi kiza karsi bende senin tavrini takinirdim. Ben o gun bu zirvaliklari ortaya cikarmasaydim bu konu daha uzayip giderdi. Aciyip cani isteyince yazilan algan olarak kalirdim. Acimayin artik bana. Cok iyiyim ben keyfimde yerimde.
Fazla bunaldim, çıkıp sonsuza yuruyesim var; düşünerek.
Çok yoruldum, bıktım.
3 dakika oldu ve tık yok.
çok bozdu bu sözlük.
peşimi bırakmayan bir çocuğa eşcinselim dedim.
yalan söylediğim için kendimden utanıyorum.
3 dakika içinde beni açık oyladı kardeş. gerçekler acı, balık lezzetlidir.
Sonra bir şey oldu, gitti. Anlam veremedim fakat hiç olmamış gibiydi.
Denizler boşaldı, binalar yıkıldı. Herkes kaçtı, bir ben kaldım.
yarın sevgilimden ayrılmayı planlıyorum. Seviyorum ama anlaşamıyorum. kimseyi değiştirecek hadde ve enerjide değilim.
güncel Önemli Başlıklar