bugün

umutlu ol ,çalışkan ol ,takma ,boşver gül geç.
istediğim gibi ne zaman olacağım merak ediyorum, ama o zaman dururum ve çaba biter ki bu da iyi bir hal değil. o zaman ben hep çabalayacağım iyiye gitmeye çalışacağım ve bu hiç bitmeyecek. yoruldum ama yaaaa....ama pes etmek benlik değil ki. kafam bi minnon olmuş ama su bile içmedim ki.
uzun yazı yazamayacak kadar üşengeç biri olsam da gecenin 4ünde çıkıp markete gidebilecek kadar da bir o kadar atik bir insanım sayın sözlük.
8 tane sevgilim var 4 ü yedekte bekliyor. Biri sakatlanırsa oyuna giriyorlar.
sıcmaya gidiyorum.
Doğum günüm için herkese hediye siparisi mi versem yoksa acaba hatirlicaklar mi diye beklesem mi? Bilemiyorum.
bayramın yüzü suyu hürmetine arefe günü, işten erken çıkmak nasip oldu. keşke böyle hep erken çıkabilsem mahvoldum iyice.
Sanırım bir an önce içimi dökmeli, bu yoğunluktan çıkmalıyım. O kadar yorucu ki artık bir sonu bir kararı olmalı.
bayramımı 00.00 da kutlayan olur diye hazır cevap yazdım. doğumgünü sandıysam demek. e kutlayan olmadı haliyle. 12 yaşındaki kuzenim whatsappta online, o bile kutlamadı. her gördüğü yerde sarılıp öperdi bu çocuk. ne zaman büyüdü de cool takılmaya başladı? neyse işte bayram namazından sonraya kaldı bizim hazır cevap. ben şuraya copy paste yapayım da birinin işine yarar belki.
"Sizin ve ailenizin de bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Rabbim nice bayramlar görmeyi nasip etsin. Selam ve saygı ile...."
Sinirden mide ağrır mı? Ağrıyor işte!
bayramlar nedense mutlu etmek yerine içime bır sıkıntı bırakıp kaçıyor. yine uykusuz geçiyor geceler bu yüzden.
bir gün intihar edecekmişim gibi geliyor.

not:ergen değilim, sadece hissediyorum.
ikinci itirafım buraya yazmak için saatin 12 yi baya geçmesini ve itiraf sayısının artmasını bekledim ki yanlış anlaşılmayım.

Birinci itirafım ise.. Bugün campark ta pizza falan yedik annemle sonra kalkarken şu taraftan aşağı iniliyor mu diye sordum anneme. Annem cevap vermedi ama o esnada masamıza yaklaşan temizlik görevlisi bana otopark için asansörü kullanabileceğimi ne tarafta olduğunu falan anlatıverdi bir kaç saniyede. Ben cevap vermedim. Aslında çok konuşan bir insan değilim. Bana söylenen bazı şeylere istemsizce cevap vermem mesela ama teşekkür etmem gerekirdi. Hiçbir şey demeden adamın yüzüne bakmadan gittim yürürken aklıma geldi lan naptım ben. Kimim. Belki de kırıldı Belki farkına bile varmadı ama kendimi suçlu hissettim. Buda bugünkü itirafım. Allah affetsin.

Kendimi beğenmiş bir insan değilimdir.
Yillardir nefret ettim bayramlardan sozluk. her bayram sabahi anne ve babamdan baska opulecek el olmamasindan nefret ettim. her evde olan o bayram nesesinden bizde olmadigi icin nefret ettim bayramlardan. yanaklarini sikacak bi dedemin olmamasindan simsiki saricak bi babannemin-annennemin olmamasindan ve her bayramda suratima bunun carpmasindan nefret ettim. Bunca yildir alisamadigim bu yalnizliktan nefret ettim. Bana degil ama sana iyi bayramlar sozluk. dedenin yanaklarindan op annennene, babannene sikica saril olur mu?
hayatımda ilk defa bayram olsun istemiyorum.
Bir sürü şey yazmak istiyorum buraya sözlük ama çok üşeniyorum. boşver.
bugün arkadaşımın zorla götürdüğü mekanda canlı müzik nayino yla başladı. bir sigara bitirdim şarkı bitmeden, sonra çıktım oradan. katlanamıyorum o şarkıya. her denk geldiğimde 17 yaşımın kışında buluyorum kendimi. unutamıyorum sonra.
Kocaman erkeklerden hoşlanıyorum evett !! Kocaman büyük 30lu yaslarda adamlardan deli gibi etkileniyorum oh rahatladım.
içimde at var... bildiğin dört ayaklı dört nala koşan at var içimde. Gitmiyorda.
balkonda yaktım sigaramı oturuyorum. sessizlik hakim. Sokak baştan sona sessiz. uzaktan geçen bir araba ya da yüksekten uçak bozuyor bu sessizliği. bi de Çakmak.

Bu bayram ailemin yanında değilim. en son askerde ailemin yanında olamadan bi bayram geçirdim. bi de şimdi bu. niye onların yanında değilim sebebini de biliyorum. huzur vermiyorlar. bayramda da bayramlık ağzını açıyor her ikisi de. ne gidecem amk.

Aslında benim derdim daha başka amk. mahalleden eski bir arkadaşımı gördüm. ikiz kızları olmuş, bayramlık almış onlara. Ulan onun yaşında evlensem şimdi ben de o kızlarımın Başucuna bayramlıklarını koyup çoktan kıvrılmıştım eşimin yanına. ama şimdi bu Siktiğimin yerinde habire sigara içiyorum.

en iyisi zıbarıp yatmak. bayram namazında ben de ikiz kız için dua edeyim. belki kabul olur.
Okuldaki mescitte iskambil oynardık. Oranın da bir nevi camii olduğunu düşünürsek allah bizim iyiligimizi versin başka oynucak yer yoktu sanki.pişmanım.
ben gayim.
Gecenin dördü mahallede bi kadın Bi adama bağırıyo;
-abiii kontrol kalemi varmı?
Çok ilginç.
Bayram namazına uyanmak bir hayli zor geliyor. Tövbe Estağfurullah.
rüyamda meslek lisesi mezunu olduğumu gördüm kanter içinde uyandım.
soluğu burada aldım.