bugün

yeşil deniz dizisinin ilk sezonunu an itibariyle bitirmiş bulunuyorum. 2. sezon 10 ağustos pazartesi başlıyor. iple çekiyorum resmen sadıç.
Duygularimla değil mantigimla karar veriyorum ve sanırım hep pisman oluyorum.bir insan kendine niye bu kadar acı çektirir amk ?
her gün fabrikada 12 saat taban tepmek koyuyor mu? hem de fazlasıyla.
Alazım vakti gelince inanıyorum bu buhranlı zamanların yerini derin mutluluklara bırakacağını.

Sana esirim ben..
Elastik hayaller kuruyorum artık. Böylece kırılmıyorlar.
Onu cok ozledim be sozluk.

Acaba o da beni ozlemis midir?
akşam kalabalığında spor yapmak yerine sabah erkenden kalkıp kahvaltı yapıp spor salonu açılır açılmaz ilk ben giriyorum, erken kalkan yol alır diye boşa dememiş atalar.
itiraf ediyorum ben bir imparatorum.
Edit:inanmayanlar artılasın.
yaz ayında grip oldum.
onu özlemekten korkuyorum sözlük. istanbul'a gittim 4 sene okuyacağım şehre. her yer mükemmel. bambaşka bir dünya resmen. ama hep o aklımdaydı be. güzel bir yer gördüğümde acaba onunla burada otursak ne kadar güzel olurdu diye düşündüm. çok sevinmiştim üniversiteyi kazandığımda, istediğim bölüm ve istediğim üniversite fakat gitmek acıtacak gibi. bunu yeni yeni anlıyorum. neyse özdemir erdoğan ne güzel söylemiş;

https://www.youtube.com/watch?v=G7hTrZ4dxwE

bulutlar yarime selam söyleyin,
kavuşma günümüz yakınmış deyin.
felek yardan ırak koyduysa bizi,
gurbet ilde bir başıma neyleyim,
yardan ırak yaşanır mı söyleyin.
Bilincaltimin bu gece gordugum ruyayla bana kazik atmasina cok bozuldum. insani bi rahat birakirlar yahu. Cidden guzel ruyaydi ama ruyaydi iste sadece ruya..
itiraf ediyorum ben aptalım .
3 sınıfa geçtim tekrar sınava girip istediğim bölümü kazanmak istiyorum sizce ne kadar mantıklı?
Sigara içiyorum , Ve kendimi kesmeyi seviyorum . Sürekli ilaç içip intihar ederim
bugün tam iki yıl oldu...

unuttuğunu biliyorum bugünü.. maddi ve manevi sıkıntılarımız bu haddeye getirdi bu şartlarda. ama olsun bunları anlayıp kadın-erkek ilişkilerinden çok, hayat mücadelesi sorumlulukların farkında olan bir çift olmak da güzel. hani belki yine de çiçek alırsın otuzikdişlismile.

ankara'ya gelip seni tanıyarak, nefes alacak yer bulduğum kişi sen olduğun teşekkürler. seninle; mangalda sucuk-birada, seninle; baş başa rakı masasında, seninle; eşsiz kıskançlık kavgalarında, seninle; ailelerimizin yardımına koşmada, seninle; çakıştığımız siyaset tartışmalarında, seninle; bize kazık atan eş, dostta, seninle; dilenci çocuğa yardım etmede, seninle; alışveriş poşetlerini taşıyan ama arabasının kapısını açmayan olmanda, seninle; bulutları kahve fincanında fal bakar gibi neye benziyor deyişimde, seninle... her yerde mutluyum.

sen bunları okurken ben eve gidiyor olacağım, sende gelirken bir ekmekle, su almayı unutma.
(bkz: doğuş üniversitesi) ile (bkz: istanbul kültür üniversitesi) arasında kararsız kaldım.

hangisini seçmeli?
Bi gün rüyamda kraldım, uyandım hala kralım.
Bi gün rüyamda kraldım, uyandım hala kralım.
Yine senden ayrilma vaktinin geldigini hissediyorum sevgili sözlük.
hayatı sorgulamak bazen acı veriyor. ama yine de sorguluyorum.
biz kimsenin vera'sı, milena'sı, tomris'i veya lavinia'sı olamadık.

biz bu çağın hiç sevilmeyen kadınlarıyız.
Bu vesileyle sana duyduğum saygıyı da anlamışsındır diye umuyorum!
Babamın her şeyi maddiyata baglamasindan nefret ediyorum.
Kendi sildigim entrylerime baktim az once. Hep itiraf soylenmek isteneler falan o tarz. Okudum bi dedim ne kadar iyilesmisim ben helal olsun. Ne kadar da zormus ama hatirladim yine ama olsun suan iyiyim. Yazip yazip silmisim ne kadar da icimi bosaltmisim..
Hani böyle bir eşyanı kaybedince eksikliğini daha fazla hissediyorsun ya öyle bi şey hani öyle değil ama öyle bir şey işte. Bir şey kopuyor içimden durduramiyorum sanki gücüm yetmiyor keşke her şeyin çaresi olsa Azıcık da olsa...