bugün

havai fişekler yıktı ortalığı. dışarıda savaş var gibi.
Üşüdüm ya, yorganimin altına girdim. bir yıl daha bitti. yaşlanıyoruz. inşallah güzel bi yıl geçiririm.
2015 gotumuzde patlayacak. hepinizi opuyorum guzeller.
beni üzenin kukusu düşsün be sözlük.
yemin ediyorum hiç akıl yok şu dışardaki insanlarda. patlattın havai fişekleri, bağırdın, çağırdın. ne oldu? ne geçti eline? anlamak mümkün değil. (bkz: git yat lan)
millet eğlenerek gülerek girdi 2015 e. bu yilbasi her zamankinden daha monotondu. onlardan beklentilerim çok büyüktü sonuç koca bi hayal kırıklığı son ana kadar aramalarını bekledim ama yeni yıl mesajima bile cevap alamadım. onlarla aram bozukken ben ben değilim. ama artık kendime cekiduzen vermem lazım. şimdi film izleyip dido yicem biraz olsun iyi hissetmek için.
bir yıla daha yapayalnız gırdım ama olsun be bunlarda gecer elbet.
Boktan bi yilbasi geciriyom üzerinize afiyet.
yılbaşına 3 kız arkadaş cem adrian mutlu yılları dinleyerek girdik yapayalnızız ne arayan ne soran var hiç bu kadar bekliyorduk.
Beni sensiz bıraktın ya,sarılamadım ya sana,bundan sonra sana bensizlik haram olsun lan o kodesten çık hele,köpeğe çevircem seni köpeğe!
çok kızgınım lan!
parayı bulursam su amina kodugumun telefonunu, tam dondugu sıra minder yerine betona firlatcam amk.
Sevgi yok, aşk yok, seks yok, aldanmak yok, merhamet Yok, en önemlisi inanmak yok Başak burcuna.
Geldik 2015 e buraya bi entry doserdim bol melankoli iceren amma velakin ac degilim acikta degilim allaha sukur. Kozmos a pozitif enerji gonderelim
yılbaşını ailemle çay içerek geçirdim.
Uyuyarak yeni yıla girdim.
Yalnışlıla 2014'te kalmışım. Artık biraz hızlı yaşayıp seneye 2 yıl birden atlatmayı deneyeceğim.
küstüm sözlük . her şeye herkese küstüm. daha konuşmayacağım. sevdiğim-sevmediğim kim varsa duymayacak artık sesimi. ne yapsam mutlu olamıyorum bir de böyle deneyelim bakalım.

(bkz: iyi ki varsın sözlük)
Kafam olmak uzere .. Canı sıkilan yazabilir.
büyük ikramiye bana çıkmadı. zaten bilet de almamıştım. kağıda kafadan rakam yazmıştım. 12 buçuk lira kardayım.
Hatalarimla olgunlastim bu yuzden yaptigim hicbir seyden pisman degilim.
hata yaptım. pişmanım. kendimi kötü hissediyorum. galiba en doğrusu insanlara rahatsızlık vermeden ve rahatsız olmadan yaşamaya devam etmek...
Kendimi diğer insanlara karşı sorumlu hissederdim. Asgari ücret hiç almadım ama hep isyan ettim buna.
Fakir olmanın erdemliliğine inandım. Öyle evim arabam olsun falan sorun etmem. iyi kazandım hep ama hiç biriktirmek aklıma gelmedi. Hep iyi biri olmak istedim.
Arkasından düşmanı bile konuşsa iyi biridir desin isterdim.
Oğlumdan aç kalsa da onurlu, dürüst olmasını isteme hakkım olursa bunu isteyeceğim. Pek beceremedik belki ama o beceremez ise bu dünyada boşuna yaşadığıma emin olacağım.
Karmakarışık mailler atıyorsun diyen bir yöneticinin her mail sonrası arama ihtiyacı hissettiği kadar varmışım.
Bu nasıl yazı.
eşimi evliyken hiç aldatmadım ama beni aldatıyorsun diye kafamı zikti. Ayrılmadan 3 ay önce 6 kez aldattım, sırf hiç aldatmadığım zamanlar aldattın diye apğzıma sıçıtığından, al lan aldatıyorum işte demek için, inat olsun diye!
Sanırım yine...
yeni yıla şırnakta girdim. Allah daha beterinden saklasın. yok yani her zaman kutlayıp, bi organizasyonun içinde olsam zoruma giderdi de şırnakta girmekte adama koyduğunu söyleyeyim. Gerçi yeni yıl saçmalığını da anlamış değilim. değişen sadece tarih. yeterki millete eğlence için sebep olsun.

neyse ben izinli olup, olmadığına bakarım. 4 gün yatış beni bekler..
gençler gorukle yaniyor, saypanin arkasi haberiniz olsun.