bugün

gece gündüz takip ediyorum ama hala tık yok, ayrıca bir şeyler yerken insanlara ağızımın içini göstermekten büyük zevk alıyorum.
cumadan beri tatildeydim sözlük. an itibari ile tatilim bitti evime girdim. farkettim ki tatilde nerdeyse sabah uyandığım ilk an dışında hiç ayık olmamışım. alkol olsun başka şeyler olsun güzel kafalar yaşamışım sevdiğim insanlarla. eğlenceli güzel bir tatil geçirdim ama hergün 2 şer saatçik uyumak baya zorlamış bünyeyi. tatilde uyunmaz dedik dolu dolu yaşadık o zaman şimdi tatil bittiğine göre uyumak vakti yarın akşama kadar uyanmamak temennisiyle.
majezikten başka her şey yalan.
dindar kesime bayramda bana değil mi?

votka vişne!!!
aslına bakarsanız saçımın kısa halini daha çok seviyorum.
sevdiğim hatunu her defasında aramak istiyorum ve genelde de arıyorum. kendileri ise telefonu hiç açmıyor her defasında bir bahane. çok ağırıma gidiyor dostlar. ben bu hallere düşecek adam mıydım ?
ne yapmalı ne yapmalı yanlış olmasın herşey kafa gidik şu aralar..
geçen yıl bayram sabahında ölmüş babam yine aynı bayram.
sözlükte üçüncü günüm.
kızına koca arayan kadın çenesi de hiç çekilmiyor arkadaş. kadın yan masada ama kafam şişti.
sözlük, kimin sevdiğiyle/eşiyle arası limoniyse, insallah hemen duzelır. bak bunu çok yurekten dılıyorum. bır arkadasın haberını aldım, ona ederken sıze de dua edeyım dedım. bir tuhaf oldum. kötu bir durum. üzüldüm yahu. amın deyın de, herkesın arası duzelsın.
bana dayatılan hayatı yaşamak zorundayım sözlük böyle olsun istemezdim.
bayramliklarimi hazirladim thsirt üme uygun ayakkabı bağı bile aldım. annem sarma dolma kuzu kulbasti bayram coregi ev baklavası yapmış ellerine sağlık. herkeslerin bayramı mübarek olsun,aynı gemideyiz beraber güzel günlere inşallah.

şaşkın edit; saat tamam tesaduf.
babam geçen sene bu bayram sabahı vefat etti bu gece ve sabah çok zor..
her sabah nereye gittiğini bilmeden bir işe
giden, her akşam nereden çıktığını bilmeden
bir işten çıkan,sevmediği hayatı yaşayan,
sevmediği işi yapan, sevmediği kişilerle
yaşayan, kalabalıklar yüzünden yaşamaya karşı
ne bir sevgi, nede bir sevgisizlik işareti
olmadan gelip geçen,her akşam evinin dört
duvarı arasına sanki bir mezara girermiş gibi
giren,gecelerini bir sıkıntı yorganın altında
yalnız ya da yanındaki yabancı gövdeyle
geçiren bütün ölü kentlerin, ölü doğmuş
çocuklarından sadece biriyim.

daha samimi olayım ister misiniz?
bu yaşadığım hayat o kadar benim değil ki;
herhangi bir saatimde birisi gelip de
bana haydi kalk, sıran geldi, kendi kendin
ol! diye bağırsa, sanki böyle bir şey
mümkünmüş gibi inanıp koşacağım.
astral seyahate çıkmak için yattığım yataktan havaya tekme atarak kalktım.
bu başlığa 00:01'de entry girenlerin hayatlarının tümünü, 2 ay sonra askere gidecek tozkoparanspor'un sağ beki harun kararsızlıgında gecirmesini istiyorum.
Bodrum barlar sokağı dayım eğlence alkol dans her şeyi anlıyorum da kız gibi gülen erkek ne lan...
tam bir ay boyunca aç, susuz ve sevgisiz kaldım. yarın yemeğe suya ve sevgiye kavuşucam, ailemin yanına gidiyorum.
bu dünyayı alanlar değil, maalesef
satanlar yönetiyor.
sıkıntıdan omegle ye kadar düştüm sözlük.
(bkz: pasif gay ne lan)
hala bayramdan bir önceki gece heyecandan uyuyamıyorum. umarım bu ölene kadar böyle kalır.
yüz bininci entryi giren yazarı hunharca artılıcam sözlük. biliyorum hepiniz şu an 99.999 entryi bekliyorsunuz klavyelerinizin başında yüz bininci entry i ben girim diye. yemeyin bizi.
yağmur doldu gözüme, açım, sigarasızım.
duyuyor musun anne yalnızım, çok yalnızım
ağlıyor musun anne, gidiyor hayırsızın.
Son zamanlarda asla yapmayacagim kadar sacma seyler yaptim. hayatimi duzene sokmanin vakti geldi de geciyor. artik evli ve cocuk bekleyen bir kadin oldugum gercegine alisip, liseli genc kizlar gibi davranmamam lazim. hatalar ve hatalarla dolu bi yil yasadim, gec farkettim. Boyle zamanlarda yaninizda sizi seven ve destek olan bir insanin olmasi cok guzel. Hayat arkadasimi dogru secmis olmanin mutlulugunu yasiyorum ve bunlari yazarken bir kere daha onu ne kadar sevdigimi anladim. Yanimda olup, her deliligime katlanip, sabirla yaklasip, beni seven bu adama bir daha su an yasattiklarimi yasatmayacagim. dedigim gibi biraz gec oldu ama hatalarimi farkettim. en kisa zamanda duzeltecegime de eminim. Son olarak -bayagi yazdim- bayrami ailemden uzak gecirecegim icin uzgunum. Anlayacagin icim daraldi sozluk...