bugün

işsizlikten ne bok yiceğimi şaşırdım sözlük.

(bkz: anne karnından spermi alıp yerine çocuk koyan adam)
(#19332392) şunu yazdım, büyü bozuldu. bir kaç gündür, inatlaştık mı artık bilemiyorum, konuşmuyoruz.

edit: şekeri bıraktım sözlük, çok sinirliyim, elim ayağım titriyor. biraz daha abur cubur, çikolata yemezsem sanırım bayılacağım.
işini itina ile yapan, dikkatli, detaycı, pratik çözümler üretebilen bir eleman olmanın da cesaretime yaptığı katkı ile, iş yerinde zaman zaman atar yapmaktan, hakkımı ararken sert tavırlar takınmaktan, sesimi yükseltmekten hiç çekinmiyorum. çünkü iş yerimde yapılan haksızlıkların yöneticilerim tarafından da iyi bilindiğini ve müdahale edilmediğini görüyorum. yeni bir işe başlayacak olmanın keyfi ile çatır çatır istifamı yazdım. ihbar süresini çalışmanız gerektiğini biliyosunuz dimi abica bey diyenleri kaç para tutuyo la ihbar tazminatı diye bozdum. ayrılacağım güne kadar bölüm şefimin yüzündeki kötü ifadenin gidişim kaynaklı olduğunu bilmenin mutluluğunu yaşayacağım.

ama...

bi terslik çıkarda yeni işe başlayamazsam diye ödüm bokuma karışıyo sözlük..
Canımı yakacak kadar cesareti olanın,sonucuna katlanacak kadar da gücü olmalı.
"sene olmuş 2013" diyerek ya da bunu içinde barındırarak bir tespitte bulunanları harbi harbi sikmek istiyorum, hepsini değil tabi, gideri olanları. mujks *
bazı insanları hayatımdan tekme tokat atmak istiyorum! ve atacağım da!
sokayım tezine!
bu mına koduğumunun havasına alerjim var sözlük! bu dünyanın insanlarına olduğu kadar...! olmasa da hayırlısı be gülüm kafasında olmak gibi de olmak vardı ya la... ne diyom amına koyyım ben ya oldu o zaman iyi geceler.
şimdi bazı insanlar var çevremde,çok çıkarcılar,anasını satayım ısıne yaramayınca,ortak bi alanı paylsşamdıkca selam verdikleri yook.madem oyle mı bende çektim siktiri arkadaş,yalnız mıyım yalnızım,ama en azından gururlu bir yalnızlık.
Yani simdi...yani durduk yere kafam karisti benim...
Trigonometriden pek anlamam ama yeteri kadar geniş bir açıyla bakarsam hipotenüsü görebileceğimi biliyorum.
ayın 15 olmuş maaş almamışım, hiç farkında değilim.
boğulmak zordur bu uçsuz bucaksız zaman akrostijinde. ki adımların sığsa dolanırsın çalılıklara. kanını pisliğini saça saça. ve tükürürsün nefret ederek sigaradan derin bir nefes aldıktan sonra. küçük bir gülümseme atarsın arkanı dönmeden. son yüzün bu olsun istersin hafızalara kazınan. ilginç bir hıçkırık düğümlenir bedenine, kusamazsın. yalpalayarak koşmayalı çok oldu sevinçten ağlarcasına. gülünç olan yalnızlığına koşmaktan da beter yalnızlığından kaçmaktı oysa ki. ve galeyanlar kopartan fırtına saçlarını savurur eğreti suratına. orospunun kanına girsen tiksinir ruhundan. yosun tutmuş hayallerin örümcek ağlarına sarılı tutkuların yok artık çünkü. ve iğrenmen bile kendine yaptığın en büyük iyilik. gece usulca çökerken şehrine bir sen piçisin bu hevessiz solukların.
ayın 15 i olmuş ek dersimle maaşım hala duruyo birikmiş çekmemişim. hala da çekesim yok.velhasıl ı kelam, öğretmenlik çok güzel sen de gelsene.
sırf dikkat çekmek için 00:00'ı bekleyip bu başlığa itiraf yazanlara tav oluyorum.
00.00 da başlığa yazanlara eksi atıyorum diyipte 00.00da girilen entry mekanı.
hay sizin 00.00'ınız kadar başınıza taş yağsın demem asaletimdendir. yoksa çok pis küfrederdim amına koduklarıma.
Sesini 1 kez duymak için 900 lira telefon parası odedigim kız, artık telefonumu dahi açmıyor.
Adaletini mikeyim dünya, nett.
birgün sözlüklerde bilmeden tekrar tanışabilme hayalini sevdim.hiç gitmediğim bi şehirde ilk defa dolanırken rastlaşma hayalini sevdim.cafede otururken bir şey beklediğini görüp uzaktan doya doya izleyebilme hayalini sevdim.aslında hep hayalini sevmişim,hayallerimin gerçekteki senle alakası yokmuş.beni gerçekten seveni bulduğumda anladım.ama anladımki yarım kalmışlığın o çekiciliği,ergenliğin o doruklarda yaşattığı his hep o günler farklıydı dedirtecek,sen değil de o hisler,o sevişler..
eğer balık olsaydım yapayalnız olmak isterdim. engin okyanusları tek başıma keşfetmenin tadına varabilmek için. kuş olsaydım yine yalnız olmak isterdim çünkü bütün çocuklar yalnız bir kuşun etrafını çevirip onu sevmek için can atarlar. ama ben ne kuşum ne de balık...insanım ve bazen dokunuyor yalnızlık...
itiraf ediyorum.
seni gizli numaradan arayan bendim.
nasilsin sorusunu muhakkak duyuyorsunuzdur gun icinde. bir dusunsenize, bugune kadar kac kisi gercekten nasıl olduğunuzu merak ederek sordu bu soruyu? neredeyse kimse degil mi? ya ben? hoslanayim hoslanmayayim, taniyayim tanimayayim, istinasız herkese o ilgi ve alakayla nasilsin diye sordum. gercekten merak ettim cünkü karsimdakinin nasil oldugunu. yukunu hafifletmek istedim dinleyerek. bir kazanc beklemiyorum da bir allahin kulu gercekten gercekten nasil oldugumu merak edip sorsa iyiydi.
Boş zamanlarımda evi geziyorum. (135 m2, villa falan da değil hani)
bildiğin yalnızım ya lan ben!
Hayal kurmayı seviyorum çünkü orda herşey yolunda.
7-8 senelik aktif sözlük kariyerim boyunca bütün sözlüklerin itiraf başlıklarına milyarlarca entry girdim. bu da onlardan biri. sikko yani. niye okuyonuz lan bunları?
güncel Önemli Başlıklar